reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Co do mdłości ja miałam tak do 12 tyg, w pierwszej ciąży poranne, w drugiej o różnych porach dnia ;) .
Kurcze wiecie że pracuje w sklepie, wczoraj stałam na stoisku mięsnym i kręciłam naaszynce mięso i tak mi się zrobilo niedobrze na ten zapach surowiego mięsa że z ledwością się powstrzymałam od zwymiotowanie. W drugiej ciąży miałam takie akcje, obiadu nie mogłam robić przez pierwsze tyg. Dobrze że z teściami mieszkaliśmy ;)
 
Co do mdłości ja miałam tak do 12 tyg, w pierwszej ciąży poranne, w drugiej o różnych porach dnia ;) .
Kurcze wiecie że pracuje w sklepie, wczoraj stałam na stoisku mięsnym i kręciłam naaszynce mięso i tak mi się zrobilo niedobrze na ten zapach surowiego mięsa że z ledwością się powstrzymałam od zwymiotowanie. W drugiej ciąży miałam takie akcje, obiadu nie mogłam robić przez pierwsze tyg. Dobrze że z teściami mieszkaliśmy ;)
Oj to może objaw ciąży. :) Ja w pierwszej ciąży miałam taki odruch jak czułam kawę i rosół tyle, że od około 6tc. :D
 
Ja właśnie obliczyłam, że gdyby coś teges, to dzidzia byłaby z samego początku maja [emoji7][emoji7][emoji7] tak jak marzyłam [emoji7] (coś sobie ubzdurałam, że córkę to fajnie byłoby w maju urodzić)
Napisaliśmy w tym samym czasie, to samo o porodzie w maju [emoji28]
Maja jest właśnie ze wczesnej owulacji :D
Trzymamy kciuki :*
I mam nadzieję że czeka nas ogromny wysyp pozytywnych testów ciążowych [emoji173]️
Ja tez liczę, że będzie tu wysyp kreseczek z terminem na maj.
Dzięki za pamięć [emoji5]
Ann_
Ania, 28lat, Niemcy
28 sierpień
2 cykl
2 synow, 2 aniolki


Ja miałam terminy wprawdzie na wrzesień i październik, ale w odstępnie 10 dni [emoji6] 2 sierpniowe dzieciątko nie przyszło na świat, to samo teraz z marcowym, ale nadal mam szansę na wiosenny poród.
 
-Aia-
Alicja, 37 lat, mazowieckie
@ 11. 08
Cykl starań: 4
Dzieci: 2 (córka i synek) i aniołek

U mnie okresu brak, choć powinien przyjść teoretyczne wczoraj (31dc). Piszę teoretycznie, bo po poronieniu miałam średnio regularne cykle (od 24 do 32 dni). Boję się testować, bo zupełnie, totalnie nie czuję się jak w ciąży (w ostatniej bolały mnie piersi jeszcze przed @) więc pewnie w niej nie jestem tylko cykl świruje. A tak mam jeszcze nadzieję ;). Czekam więc ;).

@Martoosia ja bym poprawiała :). Powodzenia!

@KatiNails śliczna córcia! Moja też miała w różach nie chadzać...Taaa ;).

@Kasienka3b trzymam kciuki za maj :)!

@dzięki Migdalove za aktualizację tabelki :D.

Powodzenia staraczki :)!
 
U mnie 2 ciążę z terminem na marzec i trzecia na styczeń czyli patrzeć to bardziej zimowe m-ce. Jeszcze w marcowych test wyszedł mi tego samego dania 2 lipiec :)

Aia trzymam kciuki [emoji110] za || kreseczki. Ja bym już jutro testowała [emoji6]
 
-Aia-
Alicja, 37 lat, mazowieckie
@ 11. 08
Cykl starań: 4
Dzieci: 2 (córka i synek) i aniołek

U mnie okresu brak, choć powinien przyjść teoretyczne wczoraj (31dc). Piszę teoretycznie, bo po poronieniu miałam średnio regularne cykle (od 24 do 32 dni). Boję się testować, bo zupełnie, totalnie nie czuję się jak w ciąży (w ostatniej bolały mnie piersi jeszcze przed @) więc pewnie w niej nie jestem tylko cykl świruje. A tak mam jeszcze nadzieję ;). Czekam więc ;).

@Martoosia ja bym poprawiała :). Powodzenia!

@KatiNails śliczna córcia! Moja też miała w różach nie chadzać...Taaa ;).

@Kasienka3b trzymam kciuki za maj :)!

@dzięki Migdalove za aktualizację tabelki :D.

Powodzenia staraczki :)!
Już dodałam Cię do tabelki. Trzymam kciuki, że to jednak TO. :)
 
reklama
Do góry