reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
A u mnie wychodzi tak jak by się teraz udało:
upload_2018-8-12_19-54-55.png
 

Załączniki

  • upload_2018-8-12_19-54-55.png
    upload_2018-8-12_19-54-55.png
    29,4 KB · Wyświetleń: 348
reklama
Co do mdłości ja miałam tak do 12 tyg, w pierwszej ciąży poranne, w drugiej o różnych porach dnia ;) .
Kurcze wiecie że pracuje w sklepie, wczoraj stałam na stoisku mięsnym i kręciłam naaszynce mięso i tak mi się zrobilo niedobrze na ten zapach surowiego mięsa że z ledwością się powstrzymałam od zwymiotowanie. W drugiej ciąży miałam takie akcje, obiadu nie mogłam robić przez pierwsze tyg. Dobrze że z teściami mieszkaliśmy ;)
To ja w pierwszej ciąży też nie było mowy o gotowaniu. Baaa ja nawrt nie mogłam czuć smażonego czegokolwiek bo zaraz do kibla leciałam. Teraz z Mają robić obiad chłopakom mogłam. Ale sama zjeść nie zjadłam bo w gardle stawało mięso...
No i lodówka. 5 pochłaniaczy zapachów. Bo w salonie czułam otwierana w kuchni lodówkę i leciałam do kibla.
 
Chyba nie ma co poprawiać już. Jajnik lewy bolał i kłuł. Do tego śluz już się kremowy zrobił na wieczór. Musi więc wystarczyć to, co było. Oby babskie plemniczki wytrwały i dziś podziałały jak trzeba [emoji1307]
 
Chyba nie ma co poprawiać już. Jajnik lewy bolał i kłuł. Do tego śluz już się kremowy zrobił na wieczór. Musi więc wystarczyć to, co było. Oby babskie plemniczki wytrwały i dziś podziałały jak trzeba [emoji1307]
W sumie ból jajnika może oznaczać owulację no nie? Bo ja tak wczoraj miałam i dzisiaj... Ale to 21 dc, wcześniej owulacje miałam zazwyczaj 10-11dc. Chyba, że teraz z norprolaciem jest inaczej.
 
Delikatne ciągniecia i kłucia zawsze czułam przy każdej owu. Ale wtedy wyjątkowo poczułam jak strzelił. Bo aż do nogi promidniowalo
No właśnie mnie też tak ciągnął jajnik jakby, jak siedziałam, jak wstawałam to przestawał i właśnie tak kilkanaście minut, później ból przechodził na całe podbrzusze, tzn dyskomfort. Ale tak jak wspomniałam wczoraj miałam to samo o tej samej porze, albo może tak czuję wędrówke zapłodnionej komórki jajowej do macicy, ten lewy jajowód był pęknięty. No nic, nie nastawiam się. :D
 
reklama
Do góry