reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
IMG_2339.JPG


Dziewczyny wyznaczyłam sobie sama moim zdaniem dzień kiedy wystąpiła owu, bo temp rośnie a nie spada, Waszym zdaniem jest możliwe patrząc na to co tu mam, by faktycznie była wtedy owu? [emoji848][emoji848][emoji848] bo ja już wariuję i zastanawiam się czy ten cykl spisywać na straty czy nie [emoji849]
 

Załączniki

  • IMG_2339.JPG
    IMG_2339.JPG
    330,9 KB · Wyświetleń: 304
@martooosia04 to po lr tak może byc [emoji6]
Ja tez mam długo pik.
@Genadia ja używam z Allegro, mi sie sprawdzają Zobacz ofertę: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM Link do: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM
@Maliiina oby udało sie przytrzymać Malutka w brzuszku jeszcze [emoji1307]
@Migdalove No nie takie wyimaginowane jak nie trzeba sie przypatrywać i widać [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
@raz_dwa_trzy obawiam sie, ze ja tu na dłużej... [emoji17]
@Agne91 nie ma czegoś takiego jak druga owu w cyklu! Na cykl zawsze przypada jedno jajeczkowanie, czasem organizm sie zbiera alenw ostatniej chwili jajko nie wyskakuje [emoji6]
Albo ciąża, bo mi owu wychodziły dużo wczesniej niż ciążowe.
@Asik1234 gratuluje pp cichu!
@Migdalove nie zawsze występuje widać ten śluz, czasem jest głęboko i nie wypływa. Jest zawsze bo „zatka” wejście żeby zabezpieczyć płód przed infekcjami
@martooosia04 żaden cykl nie należy spisywać na straty dopóki @nie ma [emoji23][emoji23][emoji23] bo ciąża potrafi zaskoczyc nawet planowana [emoji6]
 
@martooosia04 to po lr tak może byc [emoji6]
Ja tez mam długo pik.
@Genadia ja używam z Allegro, mi sie sprawdzają Zobacz ofertę: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM Link do: Testy owulacyjne 50szt + ciążowe 10szt PREMIUM
@Maliiina oby udało sie przytrzymać Malutka w brzuszku jeszcze [emoji1307]
@Migdalove No nie takie wyimaginowane jak nie trzeba sie przypatrywać i widać [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
@raz_dwa_trzy obawiam sie, ze ja tu na dłużej... [emoji17]
@Agne91 nie ma czegoś takiego jak druga owu w cyklu! Na cykl zawsze przypada jedno jajeczkowanie, czasem organizm sie zbiera alenw ostatniej chwili jajko nie wyskakuje [emoji6]
Albo ciąża, bo mi owu wychodziły dużo wczesniej niż ciążowe.
@Asik1234 gratuluje pp cichu!
@Migdalove nie zawsze występuje widać ten śluz, czasem jest głęboko i nie wypływa. Jest zawsze bo „zatka” wejście żeby zabezpieczyć płód przed infekcjami
@martooosia04 żaden cykl nie należy spisywać na straty dopóki @nie ma [emoji23][emoji23][emoji23] bo ciąża potrafi zaskoczyc nawet planowana [emoji6]

Ja nie biorę LR tylko samo SP. Ale może faktycznie to po tym, bo w poprzednim nie brałam i tak nie było. No zobaczymy jakie testy wyjdą dziś choć już wczoraj na wieczór był lżejszy test.
A co do ciąży, to ja jakoś cienko to widzę. Nie czuję by się udało.
 
reklama
Hej dziewczyny,

Po pierwsze Mallina gratuluje! Cieszę się, że sie udało wam [emoji7][emoji849]

Natomiast ja to nie ogarniam tego cyklu nic, a nic. Ale jednak z tą owulacja moja to chyba się pospieszylam. Jestem prawie pewna, że byla dopiero wczoraj także to by się zgadzało z moimi cyklami. Po prostu długo miałam plodny śluz i to mnie mylio. Ale ten wczorajszy był najlepszy. Zobaczę jeszcze na dniach co dalej. Oby teraz wytrzymać półtora tyg bo potem jadę do Polski na urlop to już te ostatnie dni zleca szybko.
 
Do góry