reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Hej dziewczyny,

Po pierwsze Mallina gratuluje! Cieszę się, że sie udało wam [emoji7][emoji849]

Natomiast ja to nie ogarniam tego cyklu nic, a nic. Ale jednak z tą owulacja moja to chyba się pospieszylam. Jestem prawie pewna, że byla dopiero wczoraj także to by się zgadzało z moimi cyklami. Po prostu długo miałam plodny śluz i to mnie mylio. Ale ten wczorajszy był najlepszy. Zobaczę jeszcze na dniach co dalej. Oby teraz wytrzymać półtora tyg bo potem jadę do Polski na urlop to już te ostatnie dni zleca szybko.
Kochana ja mialam bardzo szybko po @ plodny sluz i na wizycie w 12dc lekarz mowil ze juz plodny ladny jest.. W 17dc wyszlo mi ze owu byla. Taki troche zaskakujacy dla mnie ten cykl. Nie wierzylam w niego w ogole zwlaszcza po tym tescie zrobionym w Holandii
 
reklama
Hej witam się z temp 36,7 (trzeci dzień z rzędu?). Czekam dzisiaj na @. Jestem dobrze zaopatrzona l, kupiłam wczoraj w biedrze 80szt tamponów za 4,99 [emoji23]
 
Hej witam się z temp 36,7 (trzeci dzień z rzędu?). Czekam dzisiaj na @. Jestem dobrze zaopatrzona l, kupiłam wczoraj w biedrze 80szt tamponów za 4,99 [emoji23]
Ja moge oddac swoj świeży zapas :) a juz chccialam kupic kubeczek menstruacyjny ale zaczekam z tym do skończonego połogu.
 
Dziewczyny korzystacie może z dzbanków filtrujących ? Zastanawiam się nad zakupem, ale konkretnie chciałabym zastąpić tym dzbankiem kupowanie wody butelkowej, uważam, że wyjdzie mi zakup filtra po pierwsze taniej po drugie nie muszę dźwigać zgrzewek z wodą, a idzie mi tego mnóstwo bo tylko wodę pijemy ;)

My korzystamy, ale używam tej wody do gotowania, ekspresu itp. Do picia kupuję zgrzewki - mi ta woda z filtra nie smakuje ;p
 
Pokaż swój wykres [emoji4]
Dopiero w tym miesiącu zaczęłam mierzyć więc to pewnie nie miarodajne wyniki
Screenshot_2018-08-15-09-45-16.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-08-15-09-45-16.jpg
    Screenshot_2018-08-15-09-45-16.jpg
    65,6 KB · Wyświetleń: 282
Ja nie biorę LR tylko samo SP. Ale może faktycznie to po tym, bo w poprzednim nie brałam i tak nie było. No zobaczymy jakie testy wyjdą dziś choć już wczoraj na wieczór był lżejszy test.
A co do ciąży, to ja jakoś cienko to widzę. Nie czuję by się udało.

No ja tez już odpuściłam. Wiem, ze nie poszło i czekam na @
Wrzesień jest nasz
 
reklama
Do góry