reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
nikt mi nie kazal robie go tylko dla siebie by wiedziec czy nie jest za niski. lekarzowi pokaze dopiero na wizycie. mysle ze za jakies 2-3 tyg sie wybiore. wychodziłby mi dzis 4+1 wiec zaczelam 5tydzien. dzis mam 30dc i jestem 13dpo.
Kochana Gratuluje!!! ❤️ Super, ze się udało, przypomnij ile sue staraliście ? :) wysyłaj nam ciążowe fluidki❤️

Trochę mnie tu nie było i nie mogę Was doczytać, tyle nadrukowalyscie :laugh2:
 
reklama
A planujesz usunięcie tego mięśniaka?
Wiesz co, powiedziała mi ginka ze nic z tym nie muszę robić bo on nie bd zagrażał ciąży (niby) bo znajduje się w trzonie macicy, wiec póki co raczej nie. Najlepsze jest to, ze ten mój drugi gin nic nie zauważył, nic nie mówił na temat mięśniaka. A potem jeszcze 3 lekarzy w szpitalu mnie badało i tez nic.
Zastanawiam się czy nie wrócić do niej. Trochę mnie postraszyła w ciąży, ale jednak wyszło na jej... tak jakby przewidziała
 
Ja bede używać ponownie:) narazie jestem na etapie testów owu, póki co czekam.
Ja w tym cyklu użyłam tego zelu dwa razy o zobaczymy czy na tym zaskoczy .Koleżanka mi go dała bo ona już jest w ciąży. . Ale u niej z pierwszym dzieckiem pomógł żel by zajść a teraz nie pomógł . Więc zobaczymy jak u mnie będzie testy od soboty pozytywne dwa ostatnie z wczoraj o dziś
1534337334779.jpg
 

Załączniki

  • 1534337334779.jpg
    1534337334779.jpg
    484,9 KB · Wyświetleń: 223
Ja w tym cyklu użyłam tego zelu dwa razy o zobaczymy czy na tym zaskoczy .Koleżanka mi go dała bo ona już jest w ciąży. . Ale u niej z pierwszym dzieckiem pomógł żel by zajść a teraz nie pomógł . Więc zobaczymy jak u mnie będzie testy od soboty pozytywne dwa ostatnie z wczoraj o dziśZobacz załącznik 888422
Ja tez kumpeli oddałam bo myślałam, ze jednak nie bd mi już potrzebny... ale niestety po kilku dniach już było po. Teraz znowu zamówiłam, ale w mniejszej tubce ;) wydaje się, ze już prawie pozytyw :) u mnie kreski były odrobinkę ciemniejsze, ale działajcie by nie przegapić tych dni ;)
 
Mi moja 1 ginka stwierdziła mięśniaka, ale ja nie krwawiłam w ciąży, miałam tylko brązowe bardzo skąpe krwawienie dniu spodziewanej @. Nie wiem czy to mięśniak czy co wpłynęło ale ciąże straciłam :(
Z tego co słyszałam miesniaki nie musza zagrazac ciąży, wiec byc moze nie mial wplywu na to co sie stało..
I mi nie chodzi o krwawienie w ciąży tylko w środku cyklu.
 
reklama
Do góry