reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Krewetki najczęściej kupuję mrożone w Biedronce lub w Lidlu. Świeże krewetki można kupić 2x w tygodniu w Auchan. Nie warto kupować tych najmniejszych bo bardzo się kurczą, więc takich biedronkowych też najczęściej biorę 2 opakowania jeśli 2 osoby mają się najeść. Jedną paczkę biorę jako dodatek do spaghetti np.

My kupujemy świeże w selgrosie ;) ale ja w sumie robię z nich albo sushi, albo makaron czy sałatkę... takie same mi nie smakują ;p w sensie np. do dania zamiast ryby ;)
 
reklama
Asik 3 mam kciuki za ciążę [emoji6]

Malinka a ty już jesteś po terminie @?
Ale u nas pochmurno [emoji17] boli mnie podbrzusze [emoji17]
 
Dziewczyny teraz jak się nie staramy o ciążę to normalnie prawie nie ma [emoji173]️ :/
U nas nigdy jakoś super ekstra w dużych ilościach nie było bo padamy na twarz po całym dniu, ale teraz to już naprawdę lipa straszna :/...
Ale u mnie tez nie było za dużo. Czesto się mijaliśmy, bo mój za granica, ja praca na 3 zmiany, wiec myśle ze tez było ciężko trafić w te dni. Ale jakos te 2-3 razy było :) dlatego potem już z żelem próbowałam. Wydawało mi się ze mój ma problem z nasieniem, a okazuje sue ze wyniki ma dobre. Wiec wina po mojej stronie :/ teraz jeszcze te przeciwciała tarczycowe podwyższone :/
 
Ja tez kumpeli oddałam bo myślałam, ze jednak nie bd mi już potrzebny... ale niestety po kilku dniach już było po. Teraz znowu zamówiłam, ale w mniejszej tubce ;) wydaje się, ze już prawie pozytyw :) u mnie kreski były odrobinkę ciemniejsze, ale działajcie by nie przegapić tych dni ;)
Serduszko wanie było w niedzielę i poniedziałek więc wystarczy ..Dziś 19 dzień cyklu . Wydaje mi się że już mocniejsza nie będzie ..Z synem tak miałam że ta druga kreska była jeszcze jaśniejsza i się udało . Celujemy na córkę :)) chodź wiadomo najważniejsze by było zdrowe tak naprawdę .
 
Tez sie tak doszukiwalam w 2 poprzednich cyklach i bylam święcie przekonana ze udalo sie.
W tym cyklu bylo inaczej.. Czulam ze nie wyszlo i pozwolilam sobie na 2 drinki i male piwo nawet na bol glowy wzielam ibuprom 500mg.
Ale co mnie zdziwilo? Bardzo obfity sluz, bol brzucha i wzdęcia. To byly objawy jakich nie mialam do tej pory. Piersi w ogole nie bola ale jest wczesnie jeszcze moga zacząć.
Trzymam kciuki zeby sie udaalo:)


Martuniu kochana popatrz na moj wykres to zobaczysz ze temp czesto nie idzie w parze z tym co sie dzieje., po moich temp nawet ciazy nie da się przewidzieć.

Ale ta ciaza na mnie dziala. Spać nie mogę. Jestem juz taka wyspana i co ja mam ze soba zrobic hehe
Miałam to samo ;) tez takie objawy i negatywne myśli- a okazało się ze byłam w ciąży :)
 
Ja w tym cyklu użyłam tego zelu dwa razy o zobaczymy czy na tym zaskoczy .Koleżanka mi go dała bo ona już jest w ciąży. . Ale u niej z pierwszym dzieckiem pomógł żel by zajść a teraz nie pomógł . Więc zobaczymy jak u mnie będzie testy od soboty pozytywne dwa ostatnie z wczoraj o dziśZobacz załącznik 888422

Nie chcę cię rozczarować, ale to chyba nie są pozytywne testy. Kreska nie jest tak mocna jak testowa ani nawet ciemniejsza. Moim zdaniem owu przed tobą.
 
Hej dziewczyny ja juz po owu dzis 14dc owu wedlug cykli z przed poronienia wypadalo w 12 dc ciekawe czy teraz te:) no nic zobaczymy ale na nic sie nienastawiam
@Baffi26 ja jestem po pierwszej @ po poronieniu i teraz czekam na owu - chciałabym by się udało szybciej zajsc niż wcześniej. Ale póki co moje wyniki mi się nie podobaja i muszę się zapisać do gina na konsultacje
 
reklama
Nie chcę cię rozczarować, ale to chyba nie są pozytywne testy. Kreska nie jest tak mocna jak testowa ani nawet ciemniejsza. Moim zdaniem owu przed tobą.
To dość puzno by była ta owu skoro dziś już 19 DC . A jak ma być to będzie ... Może jeszcze dziś dopadnę mojego M zależy jaki test wyjdzie na wieczór. Czy nie będzie bledsxy czy mocniejszy
 
Do góry