reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja cie rozumiem i dla mnie kazdy ma swoj czas na decyzje o dziecku czy chce rodzic majac 20 czy 40 to jego sprawa [emoji6]
Ale ja tylko wypowiedzialam sie ze ja sobie nie wyobrazam SIEBIE[emoji6] majacej 30-40lat w ciazy [emoji6] mam uraz do poznego macierzyństwa po prostu [emoji6] ale to tylko moje zdanie, nikogo nie chciałam urazic i nikt tu sie jak "dinozaur" nie mial poczuć [emoji6][emoji85]No to oby przeszło [emoji6]
Kochana ja to tak pół żartem, pół serio napisałam ;) nie poczułam się urażona w żadnym razie:) ani tyci tyci:)
ale wiesz jak przekroczysz 30 to nie wiesz co będziesz czuła;) może wtedy będziesz potrafiła wyobrazić sobie siebie w ciazy;) a tak serio to każdy robi co uważa i nic innym do tego i ja szanuje Twoje zdanie:tak:
Ja za to mam dobre skojarzenia z późnym macierzyństwem. Moja mama miała 31 jak mnie urodziła a tata 39;) Nigdy nikt ich nie uważał za moich dziadkow ;) za to moją 10 lat starszą siostrę często uważano za moją mame:D raz nawet pani w autobusie coś jej nagadała, że trzeba się szanować a ona biedna musiałaby mnie urodzic mając 10 lat;)
Mam koleżankę, której tak się życie ułożyło, że pierwsze dziecko urodziła kilka dni po 40 urodzinach i też jest szczęśliwa i nie żałuje i na babcie nie wygląda ;)
także co człowiek to inna historia i to jest fajne, bo inaczej to nudno by trochę było ;)
 
reklama
Kochana ja to tak pół żartem, pół serio napisałam ;) nie poczułam się urażona w żadnym razie:) ani tyci tyci:)
ale wiesz jak przekroczysz 30 to nie wiesz co będziesz czuła;) może wtedy będziesz potrafiła wyobrazić sobie siebie w ciazy;) a tak serio to każdy robi co uważa i nic innym do tego i ja szanuje Twoje zdanie:tak:
Ja za to mam dobre skojarzenia z późnym macierzyństwem. Moja mama miała 31 jak mnie urodziła a tata 39;) Nigdy nikt ich nie uważał za moich dziadkow ;) za to moją 10 lat starszą siostrę często uważano za moją mame:D raz nawet pani w autobusie coś jej nagadała, że trzeba się szanować a ona biedna musiałaby mnie urodzic mając 10 lat;)
Mam koleżankę, której tak się życie ułożyło, że pierwsze dziecko urodziła kilka dni po 40 urodzinach i też jest szczęśliwa i nie żałuje i na babcie nie wygląda ;)
także co człowiek to inna historia i to jest fajne, bo inaczej to nudno by trochę było ;)
Rozumiem [emoji6]

Ja mam uraz do poznego macierzyństwa bo moja mama urodzila mnie majac 42lata i przez większość dzieciństwa wszyscy brali ją za maja babcie i wysmiewali (niestety ale dzieci bywaja okrutne..), do tego mialam duuuzo starsze rodzeństwo i wiem po prostu ze mi sie nie odmieni za pare lat bo nie chce tak pozno (dla mnie i wedlug mnie[emoji6] ) znow zostawac mamą a po drugie roznica wieku miedzy dziećmi [emoji6] moj juz ma 4lata..
 
Jestem juz spokojniejsza. zrobilam ten ostatni check & go bo są 2 w zestawie i
1 test z rana
2 test z wieczora
kreska ciemnieje
 

Załączniki

  • IMG_20180816_120259_1.jpg
    IMG_20180816_120259_1.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
Wiesz to nie na złe samopoczucie, tylko ja przy braniu norprolacu nie mogłam pracować na wysokości, tak mi lekarze mówili, nawet w ulotce jest napisane, że nie można nawet auta prowadzić po tych lekach. Lekarki nie musiałam czarować, dobrze wiedziała co i jak, że słabo mi się robi, mdleje, głowa boli no i noce nie przespane więc w pracy nawet funkcjonować się nie dało, nie prosiłam jej ani razu o zwolnienie tylko zawsze sama mi wypisywała. No ale już więcej nie może. Szkoda, że tak długo czekać na angio muszę.
To spoko masz lekarza mi powiedzieli, że takie są skutki uboczne tego leku i na to zwolnień się nie wystawia bo pacjentki miesiącami musiały by siedzieć na L4, a na początku czułam się okropnie !!!
 
To spoko masz lekarza mi powiedzieli, że takie są skutki uboczne tego leku i na to zwolnień się nie wystawia bo pacjentki miesiącami musiały by siedzieć na L4, a na początku czułam się okropnie !!!
Oj ta pani doktor jest na prawdę do rany przyłóż. Mówi, że wiele kobiet tak reaguje, a w przypadku mojej pracy na wysokości 3m nie jest wskazane pracować, więc zwolnienie od razu dostałam.
 
reklama
Do góry