1
174974
Gość
AaaAl
Ale ja jestem po owulacji . Mi chodzi o to dlaczego znowu lh rośnie jak jestem przed @
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
AaaAl
Ale ja jestem po owulacji . Mi chodzi o to dlaczego znowu lh rośnie jak jestem przed @
Wybaczcie pomyliłam was.Ciazowy z allegro czulosc 10
Na poczatku ciąży lh rośnie ?AaaA to nie wiem. Może ciąża?
![]()
Słyszałam, czytałam, że tak.Na poczatku ciąży lh rośnie ?
znajoma miala przyrost 280%. dziewczyny spokojnie. jedne kropki startuja wolniej i pozniej sie rozpedzaja... inne startuja ostro a potem zwalniaja. to jak ze wzrostem niemowlakow, waga czy tez umiejetnosciami jakie nabywaja. kazdy inaczej w iinnym tempie i czasie. jesli nie dzieje sie nic zlego nie ma sie co stresowac. i na wizycie lekarz wszystko wyjasni. te % to tez wartosci typowo ksiazkowe.A nie za duzy ? Bo to jest chyba ponad 100% ?
Chyba ze ja nie potrafie liczyc xd mi wychodzilo 66 % z 330 to 500. A 500 +330 to 830.
ja nie wiem czy w moim wypadku to zadzialalo. w marcu tego roku skonczylam 30 lat. po 2 nieudanych cyklach postanowilam naklamac ginowi ze staramy sie 9 mcy by dostac skierowanie na badania. Zrobilam hormony wyniki byly super i co? i jestem w ciazy. ale moj M jest na diecie.. nie ruszal piwa, jadl owsianke i inne zdrowe rzeczy.. schudl sobie 10kg no i zadzieralam dupe do gory po kazdym seksie. nie wiem co pomoglo ale cos sprawilo ze zaskoczylo.Też uważam, że jak ktoś się stara i nie ma ciąży to po kilku cyklach powinien już zacząć robić podstawowe badania sobie i partnerowi. Szczególnie osoby, które są już po 30, bo szkoda tracić czas.