reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Tutaj lepsze zdjęcie
IMG_20181020_194432.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181020_194432.jpg
    IMG_20181020_194432.jpg
    60,7 KB · Wyświetleń: 335
reklama
Malaga dobrze że wszystko z malutką ok. Staraj się serce odpoczywać jak najwięcej i myśl tylko o Was :* na świetnego lekarza trafiłaś, chciałabym żeby w lesie wszystkich szpitalach tacy byli. Maleńka śliczna, weź sobie te zdjęcie włóż do ramki i połóż obok łóżka [emoji8]

Agata i co masz test nowy? Ja tam widzę na kazdym teście ll kreseczki [emoji8] 3mam kciuki i mam nadzieję że się udało i tobie i mi i znajdziemy się na czerwcowych za chwilę .

Dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden test, co prawda pod wieczór gdzie IE co chwila sikam i czy nie powinna być mocniejsza ta kreseczka? Pocieszcie mnie bo tak się boję. Jeszcze te zatoki złapały, zasmarkana jestem, kicham co chwilę az się boję że tym kichaniem poronienie. Przez ten zawalony nos mam mdłości. Brzuch tez Ćmi cały czas. Boję się bo w ostatniej ciąży też na początku złapałam przeziębienie i potem okazało się że puste jajo i poroniłam ;( nie chce powtórki :( Zobacz załącznik 909415
Na każdym u Ciebie widać dwie kreseczki . GRATULACJE! testu nie robilam. Ja osoba z manią testowania teraz się boje robić testów. U mnie zostało czekać pół dnia przespałam i piersi bola.innych objawów brak. Zostało czekać :)
 
Popatrzyłam na kalkulator ciążowy. I wyszło że przewidywany termin porodu byłby 27 czerwca. Jak byłam w ciąży pozamacicznej termin był na 30 czerwca... Mam nadzieję że powtórki z tych strasznych chwil nie będzie :/
 
Popatrzyłam na kalkulator ciążowy. I wyszło że przewidywany termin porodu byłby 27 czerwca. Jak byłam w ciąży pozamacicznej termin był na 30 czerwca... Mam nadzieję że powtórki z tych strasznych chwil nie będzie :/
U mnie termin na 24-25czerwiec. 2lata temu 7czerwca mialam zabieg czyszczenia.
Będzie dobrze Agata ja wierzę w twoje kreseczki że dzidzia zaczyna rosnąć :*

Nie dam rady zrobic bety bo od poniedziałku mam ranki od 6-14 a pobrania od 8-10 są :( Chyba że podjadę do laboratorium przy szpitalu bo chyba tam dłużej pobierają.

Chciałabym iść w przyszłym tyg do lekarza by potwierdził ciążę. I jest jeszcze jedna sprawa. Pracuje w sklepie i jesteśmy w pomniejszonym składzie co za tym idzie pracy jest od groma i to takie noszenie ciężkich rzeczy typu worki 15kg z ziemniakami, skrzynki z piwem itp. i nie wiem co robić. Czy załatwić sobie l4, czy zostać póki nie znajdą jeszcze jakieś osoby. Z jednej strony nie chce dziewczyn zostawić na lodzie ale z drugiej wiem że szefostwo patrzy tylko na siebie i na zysk.
 
U mnie termin na 24-25czerwiec. 2lata temu 7czerwca mialam zabieg czyszczenia.
Będzie dobrze Agata ja wierzę w twoje kreseczki że dzidzia zaczyna rosnąć :*

Nie dam rady zrobic bety bo od poniedziałku mam ranki od 6-14 a pobrania od 8-10 są :( Chyba że podjadę do laboratorium przy szpitalu bo chyba tam dłużej pobierają.

Chciałabym iść w przyszłym tyg do lekarza by potwierdził ciążę. I jest jeszcze jedna sprawa. Pracuje w sklepie i jesteśmy w pomniejszonym składzie co za tym idzie pracy jest od groma i to takie noszenie ciężkich rzeczy typu worki 15kg z ziemniakami, skrzynki z piwem itp. i nie wiem co robić. Czy załatwić sobie l4, czy zostać póki nie znajdą jeszcze jakieś osoby. Z jednej strony nie chce dziewczyn zostawić na lodzie ale z drugiej wiem że szefostwo patrzy tylko na siebie i na zysk.
Też pracuje w sklepie. Ale u mnie jest tak że nie wykładam towaru tylko interesują mnie linię kas. Plus taki że ciężkich rzeczy nie dźwigam oprócz zgrzewek wody albo karmy do psów po 20kg. Wiem jak to jest bo robić trzeba. Może pogadaj z dziewczynami z załogi że jesteś w ciąży i się boisz podnosić ciężkich rzeczy. Albo idź do lekarza po L4. Powiesz jaka jest sytuacja i z pewnością ci da chodzby na tydzień. Później do gina na potwierdzenie ciąży :)
 
reklama
Też pracuje w sklepie. Ale u mnie jest tak że nie wykładam towaru tylko interesują mnie linię kas. Plus taki że ciężkich rzeczy nie dźwigam oprócz zgrzewek wody albo karmy do psów po 20kg. Wiem jak to jest bo robić trzeba. Może pogadaj z dziewczynami z załogi że jesteś w ciąży i się boisz podnosić ciężkich rzeczy. Albo idź do lekarza po L4. Powiesz jaka jest sytuacja i z pewnością ci da chodzby na tydzień. Później do gina na potwierdzenie ciąży :)
Zostałabym póki się dobrze czuje, ale nie wiem jak to z prawem pracy, czy szefowa wiedząc że jestem w ciąży ma prawo zmienić mi umowę np z pełnego etatu na mniejszy, zwolnić raczej jest z nie moze. Moją koleżankę tak właśnie załatwiła z tym że ona była na 3/4etatu. Umówiła się z nią, ba sama wyszła z tymi obiecala że zmieni jej umowę zeby macierzyński dostała i wysłała ja na urlop i L4. Okazało się że nie zrobiła tego i koleżanka do końca ciąży będzie za te L4 dostawać pieniądze ale macierzyński się nie należy. Dlatego wiem że dla nich nie warto się zamęczaćale znowu jak odejdę to dziewczyny się skitrają tam same [emoji17] od zawsze tak mam że zamiast patrzeć na siebie to patrzę na innych [emoji58]
 
Ostatnia edycja:
Do góry