reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
No dziękuję bardzo! A Wy jak się kulacie? ;) Daleko przede mną byłaś, bo przepraszam wyleciało mi z głowy...
Nie az tak daleko [emoji14] u mnie jutro poczatek 26tc [emoji6] ale fakt, zaczynam sie kulac [emoji85]
Z mala wszystko ok [emoji4] szaleje strasznie [emoji85]
Tylko ja sie sypie w wynikach niestety i ostatnio zostalam nastraszona przez lekarza ze jak sie nie poprawi i kolejne wyniki beda zle to byc moze wysle mnie do szpitala[emoji51]
 
reklama
Oj ale już beżowo-różowy śluz także pewnie jednak nic z tego...
No nic pocieszam się, że ten ładny wykres to efekt ogarnięcia tsh i hormony pracują już jak należy, więc następnym razem się musi udać ;)
Zobaczysz jeszcze może to plamienia inplantacyjne. A uformowane hormony to też powód do radości głowa do góry [emoji8] Mnie też to czeka bo moja prolaktyna nie za ciekawa jest.
 
Hej Dziewczyny[emoji16][emoji16]
Ale czasem za wami ciężko nadążyć [emoji16][emoji16]
Przypomnę się mam na imie Magdalena jestem mama dwóch dziewczynek 8 i 6 letniej. To mój trzeci cykl staran . I powiem Was że chyba coś jest na rzeczy. @spóźnia mi się 2 dni. Ale niestety test wyszedł negatywny. Umowilam się do lekarza na 19 marca dopiero ale gdyby coś było to już będzie ładnie widac . Mam pewne objawy ale wiecie jak to jest psychika płata figle. Brzuch mnie ciągle boli. Inaczej niż na @. Staram się dużo odpoczywać a w pracy nie dam po sobie dac znać że coś się dzieje.

Miłego dnia [emoji4] i powodzenia
 
reklama
O tak właśnie, moja koleżanka raz mi powiedziała z widocznie nie będzie nam dane zostać rodzicami. Udalo jej się zajść w ciążę w 1 cyklu starań i z taka premedytacją mi powiedziała widzisz tak się to robi.. myslalam, że mi serce pęknie. Teraz już tego staram się nie brać do siebie. Uda nam się zobaczysz :-)
Wynik bety identyczny jak robilam kiedyś tydzień po spozniajacej sie@:( czyli nici :(
 
Do góry