reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
Hej, mam 15 dc w sumie to nie wiem czy miałam owulacje bo śluzu jakiegoś bardzo płodnego nie zauważyłam ale 9dc coś tam działaliśmy z mężem a dziś śluz taki delikatnie brązowy jakby z żyłkami delikatnie zabarwionym krwią :/ co to może być? Miałyście coś takiego bo ja pierwszy raz i się trochę wystraszyłam..
 
Oby u Ciebie było inaczej! Żałuję teraz że zrobiłam ją w ogóle no ale cóż.. Przynajmniej wiem na czym stoję :(
Dokładnie przynajmniej wiesz. Mnie od 15 dc caly czas delikatnie ciągnie w podbrzuszu i boli. Teraz mocniej bolą mnie piersi no zobaczę. Coś czuje, że może to być zwiastun nadchodzącej @ :(
 
Dokładnie przynajmniej wiesz. Mnie od 15 dc caly czas delikatnie ciągnie w podbrzuszu i boli. Teraz mocniej bolą mnie piersi no zobaczę. Coś czuje, że może to być zwiastun nadchodzącej @ :(
Ciężko wyczuć z tymi objawami bo mogą oznaczać i ciążę i @..ech ciężki los nas kobiet. Myślę że faceci tak nie przeżywają tych niepowodzeń..
 
reklama
@Mama1990 właśnie nim @martoosia04 zdążyła mi napisać ja już wgapiałam się w biel vizira także cholera wie o co chodzi. Mam też niestety inny termometr od chyba 3 dpo, bo mój owulacyjny został u rodziców i mam elektroniczny który już taki mega dokładny nie jest. W brzuchu mnie ciągnie jak na @. Chyba zostaje mi czekać
Magdalena z tymi testami to bardzo różnie bywa, mi nigdy tak szybjo nie wychodziły. W tej ciąży test robiłam 27i28grudnia i była biel a 1 stycznia (31dc,cykle 29-30dc) pojawił się ładny widoczny bladzioch z wieczornego siku;) w ciąży z synem natomiast dzień po spodziewanym terminie @ wyszedł taki bladzioch że tylko ja widziałam drugą kreseczkę i to jeszcze pod światło ;)

I teraz pojadę tym sławnym frazesem: póki nie ma @ to wiadomo [emoji6] trza czekać. 3mam kciuki mocno [emoji8]
 
Do góry