reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Dziewczyny żegnam się z forum . Dziękuję za wszystko za wsparcie i słowa otuchy. Jesteście wspaniałe :) każdej z was życzę dwóch kresek i wspaniałych bobaskow. Ja muszę odetchnąć i chyba rezygnuje ze starań :( to mnie psychicznie wykańcza . Powodzenia kochane :)
Trzymaj się kochana!
Odpocznij i wróć do nas [emoji8]
 
reklama
Jejku dziewczyny śniło mi się ze robiłam test i był pozytywny i w szoku oznajmilam przy stole mojemu ze będzie ojcem :D ale to myślenie wpływa na wszystko, masakra.
 
Dziewczyny byłam u lekarza pęcherzyk 5 cm 6 marca beta hcg 5948 wczoraj robiłam to 8151 .czy to znaczy coś dobrego czy co bo się martwię na necie sprawdzałam przyrost to poniżej normy mam proszę odpowiedzieć
 
Dziewczyny byłam u lekarza pęcherzyk 5 cm 6 marca beta hcg 5948 wczoraj robiłam to 8151 .czy to znaczy coś dobrego czy co bo się martwię na necie sprawdzałam przyrost to poniżej normy mam proszę odpowiedzieć
a zalecal lekarz ponowna bete?
nie zawsze te przyrosty sa idealne. ale dla spokoju zbadalabym go ponownie.
 
Bardzo mi przykro. Wiem co czlowiek czuje w takiej chwili.
Pamietam też ze u Ciebie wyjątkowo często wychodziły kreski drufie jasne.
Badalas sie w ostatnim czasie?
Badalam się lekarz nie widział zastrzeżeń. Po okresie znowu pójdę do niego i mu opowiem moją sytuację co się przytrafiła. Najgorsze jest to że powiedziałam mojemu m że zostanie drugi raz ojcem :( już nawet myślałam że to może był torbiel i dlatego coś na teście wylapalo. Bo te jajniki bardzo mnie bolały. Ehhh
 
Ja czekam na wyniki bety, lekarz mi dziś powiedział ze na usg wyszło szerokie endometrium i może to być ciąża ale to już test wykaże nic innego z usg nie było widać
 
reklama
Do góry