reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Cześć dziewczyny ja z doskoku ale was czytam.
Powiedzcie mi czy z drugą ciążą jest trudniej zajść? Zawsze @ miałam regularne, przed pierwsza ciążą 26 dni teraz to tak 27, 26 . Obecnie mam 4dc wyliczyłam, że 18 marca bedzie owu, ale stresuje sie że się nakręce a tu dupa nie uda się, w pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem. No i ogólnie mam wiele wątpliwości czy bedzie wszystko ok.

Nie ma reguły. Ja o trzecią walczyłam pół roku z mężem.
 
reklama
Cześć dziewczyny ja z doskoku ale was czytam.
Powiedzcie mi czy z drugą ciążą jest trudniej zajść? Zawsze @ miałam regularne, przed pierwsza ciążą 26 dni teraz to tak 27, 26 . Obecnie mam 4dc wyliczyłam, że 18 marca bedzie owu, ale stresuje sie że się nakręce a tu dupa nie uda się, w pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem. No i ogólnie mam wiele wątpliwości czy bedzie wszystko ok.

Lepiej nie nakrecac sie tak od pierwszego cyklu bo jesli sie nie uda to bedzie bolało jeszcze bardziej[emoji53]
Lepiej na spokojnie sie starajcie [emoji6]
Pamietaj ze nie wielu osobom udaje sie za pierwszym podejsciem ale to nie znaczy ze za drugim tez bedzie zle [emoji6]

Ja o pierwsza ciaze sie nie staralam a o tą staraliśmy sie rok wiec moze byc na prawde bardzo roznie.[emoji6]

Nie ma reguły. Ja o trzecią walczyłam pół roku z mężem.

Dokladnie, moze byc bardzo roznie. Reguly nie ma.
 
Dziewczyny byłam u lekarza pęcherzyk 5 cm 6 marca beta hcg 5948 wczoraj robiłam to 8151 .czy to znaczy coś dobrego czy co bo się martwię na necie sprawdzałam przyrost to poniżej normy mam proszę odpowiedzieć
Bodajże powyżej 6 tys beta zwalnia i przyrost nie musi być w normie, nie jestem w temacie więc nie wiem o co konkretnie pytasz ? Jak byłaś na wizycie i jest pęcherzyk to pozostaje ci czekać czy pojawi się zarodek i serduszko, kiedy masz kolejną ?
 
Cześć to znowu ja. Chciałam się zapytać czy któraś z Was miała robione badania po poronieniu/poronieniach? Chodzi o te wszystkie refundowane u ginekologa, endokrynologa, genetyka itd...
PS. Wiem, że jest dział o badaniach po poronieniu ale chciałabym z kimś na spokojnie o tym pogadać, poradzić się. ;)
 
Dziewczynki, wróciłam z usg i w weekend była owulacja :D teraz mam brać duphaston i nic, tylko czekać. Jeśli do 2 kwietnia nie pojawi się okres to 2 kwietnia mam przyjść na usg :) a jak przyjdzie no to drugi cykl z clo, z większą dawką. Jej, ale się cieszę, że w końcu owu była! Coś się dzieje w dobrym kierunku :)
 
Dziewczynki, wróciłam z usg i w weekend była owulacja :D teraz mam brać duphaston i nic, tylko czekać. Jeśli do 2 kwietnia nie pojawi się okres to 2 kwietnia mam przyjść na usg :) a jak przyjdzie no to drugi cykl z clo, z większą dawką. Jej, ale się cieszę, że w końcu owu była! Coś się dzieje w dobrym kierunku :)
Aż sobie przypomniałam moją radość gdy wyszłam od ginekologa i tyle co dowiedziałam się że miałam owulacje (wyczekana od ponad roku)[emoji3] wracałam w podskokach, jakbym conajmniej dowiedziała się o ciąży [emoji3]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Aż sobie przypomniałam moją radość gdy wyszłam od ginekologa i tyle co dowiedziałam się że miałam owulacje (wyczekana od ponad roku)[emoji3] wracałam w podskokach, jakbym conajmniej dowiedziała się o ciąży [emoji3]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Czuję dokładnie to samo! :laugh2:
 
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy widzicie kreseczke czy mam zwidy @ spoznia mi sie 5 dzień. Test popoludniowy
20190311_151920.jpg
 
reklama
Do góry