reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Cześć Kochane ;* co tam u Was?
Ale skwar na dworze :oo_O w pracy nie idzie wyrobić...
pomalutku szykuje się do działań:) zakupiłam już testy owu i niedługo ruszamy- o ile uda nam się zgrać w terminie :( bo z tym ciężko ostatnio. Mam tylko nadzieje, ze jeszcze w tym roku uda się zajsc ❤️ Najlepiej teraz na lato, zeby rodzic na wiosnę :biggrin2: ale co ma być to będzie ❤️
Myśle jeszcze, zeby zakupić castagnusa:)
 
reklama
Cześć Kochane ;* co tam u Was?
Ale skwar na dworze :oo_O w pracy nie idzie wyrobić...
pomalutku szykuje się do działań:) zakupiłam już testy owu i niedługo ruszamy- o ile uda nam się zgrać w terminie :( bo z tym ciężko ostatnio. Mam tylko nadzieje, ze jeszcze w tym roku uda się zajsc [emoji3590] Najlepiej teraz na lato, zeby rodzic na wiosnę :biggrin2: ale co ma być to będzie [emoji3590]
Myśle jeszcze, zeby zakupić castagnusa:)
Nie da się oddychać ale już lepiej. Mi castagnus pomógł w szczęśliwym cyklu hehe nawet nie zjadłam całego opakowania [emoji28]
 
Do góry