reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Hej, widziałam że dużo was tu mierzy temperaturę...
Otóż mam pytanie, dzisiaj nie miałam spokojnego snu temperatura wyszła 36.41 gdzie wczoraj była 36,18.

Nie wiem czy dzisiejszy pomiar wogole brać pod uwagę [emoji2356]
Powinno być 4h snu nieprzerywanego, aby temperatura była wiarygodna.
@ się w nocy rozkrecila [emoji17]

:( o nie... przykro mi eh
Miałaś porobić badania. Robiłas?
 
Nie. Ale skoro dziś się zaczęła to w piątek akurat będzie 3dc to zrobię LH, FSH, TSH, FT3, FT4 i prolaktyne
Trzymam kciuki za kolejny cykl [emoji8] a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
 
Nie stosowałam go nigdy ale może spróbuję w tym cyklu. W aptece go normalnie dostanę?
Trzymam kciuki za kolejny cykl [emoji8] a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
 
reklama
Do góry