reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 206 49,2%
  • 1

Głosów: 132 31,5%
  • 2

Głosów: 57 13,6%
  • 3

Głosów: 19 4,5%
  • 3+

Głosów: 5 1,2%

• Wszystkich głosujących
    419
reklama

Larita

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie zawirowań ciąg dalszy..
Od 16 dnia cyklu biorę ultrogestan. Wczoraj 21 dzień cyklu a ja.. dostalam okres. Tzn wczoraj plamienia, dzisiaj już jakby @
No zwariuje chyba, przysięgam.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki za kolejny cykl a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
Martosi się tak udało. Ja go stosuję bo go lubię, ale mi nie pomaga :) Ostatnio staram się nic nie używać :)

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Nie stosowałam go nigdy ale może spróbuję w tym cyklu. W aptece go normalnie dostanę?
Jak co to szukaj pod taką nazwą bo zmienili nazwę na
Fertilsafe Plus

reklama
Do góry