reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 206 49,2%
  • 1

Głosów: 132 31,5%
  • 2

Głosów: 57 13,6%
  • 3

Głosów: 19 4,5%
  • 3+

Głosów: 5 1,2%

• Wszystkich głosujących
    419

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Hej wam! Melduję się, że u mnie 9dc, działamy tylko do niedzieli bo mąż jedzie z firmy w delegację do Niemiec. ;) Wątpię by się w tym cyklu udało bo owulacja raczej do tego czasu nie wystąpi. ;) A tym czasem układamy panele. :)
IMG_20190612_203442_939.jpg

reklama

m-s

Fanka BB :)
Miasto
Hecznarowice
Rozwiązania
0
Mala w szpitalu przechodziła żółtaczke.. Ale te 2 ostatnie zdjęcia są z teraz ma taką ciemniejsze... Najbardziej nie mogę nschwalic jej brwi
❤

Omg! Jaka cudowna!!!! Ona ma taka ciemna karnację???

(Z młodszym synem miałam taka sama poduszkę do karmienia i młody ja tak kochał ze nie chciał spac nigdzie tylko na poduszce!)
Mala

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Ale cudny maly kawaler wam pomaga :)
A to akurat jest dziewczynka, kawalerzy tricolor, czyli szylkrety występują jakoś 1 na 3 tysiące urodzonych szylkretow i są całkowicie bezplodne. :) Tak właśnie łatwo poznać, że jak tricolor to samiczka. :) Na tą chwilę w domu. Mam 5 szylkretowych samic, moja kicia mimo sterylizacji sprawiła mi na urodziny prezent w postaci kociakow. :D Myślałam, że się roztyła po sterylizacji a ona była w ciąży. :D

doomi03

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A to akurat jest dziewczynka, kawalerzy tricolor, czyli szylkrety występują jakoś 1 na 3 tysiące urodzonych szylkretow i są całkowicie bezplodne. :) Tak właśnie łatwo poznać, że jak tricolor to samiczka. :) Na tą chwilę w domu. Mam 5 szylkretowych samic, moja kicia mimo sterylizacji sprawiła mi na urodziny prezent w postaci kociakow. :D Myślałam, że się roztyła po sterylizacji a ona była w ciąży. :D
Ooo proszę. No to macie tam teraz niezły zwierzyniec:p

Tinia

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej kochane? Jak tam dajecie radę z tymi upalami? Ja w tym cieple i z @ zwariuje niedługo jutro mam w planie porobić badania, mam nadzieje ze się uda i coś będę wiedziała

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej kochane? Jak tam dajecie radę z tymi upalami? Ja w tym cieple i z @ zwariuje niedługo jutro mam w planie porobić badania, mam nadzieje ze się uda i coś będę wiedziała
U mnie pochmurno i o wiele chłodniej :) ulga uhh to trzymam kciuki abyś zrobiła badania i koniecznie nam tu wklej wyniki :) ja w poniedziałek idę zrobić progesteron

reklama

Tinia

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
My umieramy, zaduch straszny jest jak tylko dostanę wyniki to napewno wkleje zastanawiam się nad tym żelem co wczoraj była o nim mowa czy kupować
U mnie pochmurno i o wiele chłodniej :) ulga uhh to trzymam kciuki abyś zrobiła badania i koniecznie nam tu wklej wyniki :) ja w poniedziałek idę zrobić progesteron

Do góry