reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Luzik, nic się nie stało. ;) jeśli chcesz mogę usunąć te posty. :) ale tak w ogóle to już twój maluszek taki duży, ale ten czas leci! [emoji813] Pozdrawiam! :)
Nie, nie trzeba :) chyba, że wam przeszkadza :)) już ma 8 msc, a ja zaraz wracam do pracy [emoji33] co u ciebie ? :)
Jaki już duży chłopak :) a ja pamiętam twój pozytywny test jakby to było wczoraj :)
Też pamiętam, radość mieszała się ze strachem, a później ten przedwczesny poród i kolejny strach, dobrze, że chociaż teraz mam to wynagradzane tym bezzębnym uśmiechem :))
Jak u ciebie ? Są jakieś postępy ? :))
 
Nie, nie trzeba :) chyba, że wam przeszkadza :)) już ma 8 msc, a ja zaraz wracam do pracy [emoji33] co u ciebie ? :)Też pamiętam, radość mieszała się ze strachem, a później ten przedwczesny poród i kolejny strach, dobrze, że chociaż teraz mam to wynagradzane tym bezzębnym uśmiechem :))
Jak u ciebie ? Są jakieś postępy ? :))

Niestety bez postępów, własnie 12cs nam leci, więc już trochę przeleciało. Ale po ciężkich mentalnie miesiącach teraz mam jakieś wyjątkowo pozytywne nastawienie (może zbliżającą wiosna tak na mnie działa) i nawet sobie Wmawiam że teraz jest mój cykl 😂 (oj ależ będzie płacz na początku marca jak zawita @ xD).
Własnie owu więc sobie działamy i jest plan na nowe badania do porobienia i badanie nasienia dla mojego w kwietniu, także jakas strategia znów się budzi do życia :p
Poza tym będzie nam się trochę zmieniało też prywatnie w życiu więc szykuje się intensywny rok.
Kto wie, może już niedługo ;)
 
Jutro będzie tydzień od zastrzyki
Ja nie robiłam wgl testu, zwróciłam uwagę że od momentu kiedy wylądowałam w szpitalu i kiedy stwierdzono mi bardzo wczesna ciąże, dzień w dzień rano kołuje mi się w głowie tak jakbym coś brała :O... Trwa to dłuższą chwilę i potem wraca wszystko do normy.. Tak jak napisałaś nie ma reguły, jestem nastawiona pół na pół albo ovitrelle albo tak jak lekarz powiedział bardzo wczesna ciąża. A to czekanie.. 😶😥
Bądź cierpliwa :) wszystko na pewno się wyjaśni lada dzień. 3 mam kciuki, zeby to jednak była dzidzia ❤️😍
 
Nie, nie trzeba :) chyba, że wam przeszkadza :)) już ma 8 msc, a ja zaraz wracam do pracy [emoji33] co u ciebie ? :)Też pamiętam, radość mieszała się ze strachem, a później ten przedwczesny poród i kolejny strach, dobrze, że chociaż teraz mam to wynagradzane tym bezzębnym uśmiechem :))
Jak u ciebie ? Są jakieś postępy ? :))
Nie no nie przeszkadza. ;p u mnie bez zmian, ciągle stoimy w miejscu tylko wyników coraz więcej zbieramy do kolekcji. No i zbieramy jakoś na in vitro z diagnostyką preimplantacyjną chociaż słabo idzie, teraz chciałam odłożyć całą premię ale chyba wydamy to na immunologa a zrzutka stoi w miejscu. Jeszcze polipy się chyba u mnie pojawiły.
 
@IrenaX ja trzymam bardzo za Ciebie kciuki😘pamiętam jak razem miałyśmy pozytywne testy. Widzę,że działasz i bardzo dobrze, na pewno to przyniesie efekty 🤗 pozdrawiam wszystkie dziewczyny !
Dziękuję Kochana😘 miło wspominam ten czas, do pewnego momentu... ale faktycznie wzięłam się w garść i w koncu odpowiedniego gina znalazłam, tak myśle :) jestem po hsg i zobaczymy co tam wyszło, mam dzwonić w piątek.
A co tam u Ciebie? Jak maluszek się chowa? ❤️
Bardzo mi miło Kochana, ze się odezwałas😘🥰 brakuje tu Was dziewczyny :(
 
reklama
Do góry