reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Najgorsze, ze chce się mieć „już teraz” a to tak nie działa:( wszystko wydłuża sie w czasie... nie wiadomo z jakiej przyczyny:( wydawało by się, ze już raz udało się zajść w ciąże- a od tamtego czasu już prawie 2 lata mija i dalej echo :/ :(
Niby już jakieś kroki podjęte, człowiek ma nadzieje, ze może a nuż tym razem się uda a tu znowu rozczarowanie... byłam w błędzie myśląc ze to takie proste, albo już tak się nakręciłam ze nie myśle racjonalnie i się blokuje, albo nie wiem 😒😰 te czekanie jest najgorsze
 
reklama
A dzisiaj miałam taki piękny sen[emoji3059][emoji7] ze urodziłam śliczna córeczkę, opalona, z ciemnymi włoskami i pięknymi dużymi oczkami... jeju, ale byłam szczęśliwa [emoji3590]
Jak ja bym chciała, by się to w końcu spełniło... jeszcze 9 dni do @ zobaczymy... póki co nic nie zapowiada się na zapłodnienie :(
Irenka 3mam baaardzo mocno kciuki za ten sen [emoji7] mi mój starszy też się wyśnił [emoji6]
 
Hej, mam kłopot.
Inseminacje 6 marca, wynik testu plytkowego pozytywny.
Poniedziałek 23.03 HCG 99.7, następne środa 25.03 tylko 109 i piątek 27.03 spadek na 88 [emoji17] gin kazał odstawić Duphaston I czekać na krwawienie. Odstawiłam ale nic kompletnie się nie dzieje.. Myślę żeby jeszcze jutro zrobić betę dla własnego spokoju... Co myślicie?
Buźka dla wszystkich [emoji8]

Przykro mi. Spokojnie, poczekaj cierpliwie, ja okres dostałam tydzień po tym jak beta była 20. Potrzebuje chwile na spadek.
 
Najgorsze, ze chce się mieć „już teraz” a to tak nie działa:( wszystko wydłuża sie w czasie... nie wiadomo z jakiej przyczyny:( wydawało by się, ze już raz udało się zajść w ciąże- a od tamtego czasu już prawie 2 lata mija i dalej echo :/ :(
Niby już jakieś kroki podjęte, człowiek ma nadzieje, ze może a nuż tym razem się uda a tu znowu rozczarowanie... byłam w błędzie myśląc ze to takie proste, albo już tak się nakręciłam ze nie myśle racjonalnie i się blokuje, albo nie wiem 😒😰 te czekanie jest najgorsze
Ja też bym chciała tu i teraz, najlepiej już rodzic zdrowie dzieciątko, tyle lat już czekamy, w sumie w tym roku pyknie 6 lat i tyle samo od ostatniej ciąży jak u ciebie. Ale ja w tym momencie boję się starać, nie mieszkamy na swoim tylko wynajmowanym, nie wiadomo co z pracą bo i taka niby stabilna może okazać się w ogóle nie stabilna z dnia na dzień. Gdybym teraz w tej sytuacji miała dziecko to bym w jedną noc osiwiała ze zmartwień co robić. Poczekamy raczej na czas, aż trochę się ustabilizuje, uzbieramy więcej oszczędności na czarna godzinę i startujemy.
 
Przyszło 😔 czy to krwawienie liczyć już jako początek nowego cyklu? Dziękuję za słowa otuchy 😘

Jak przyszło to dobrze, będziesz spokojniejsza, bo wiem, że to nerwy czekanie w takiej sytuacji na miesiączkę. Dużo odpoczywaj i dbaj o siebie. Licz to jako pierwszy dzień cyklu.
 
Ostatnia edycja:
Ja też bym chciała tu i teraz, najlepiej już rodzic zdrowie dzieciątko, tyle lat już czekamy, w sumie w tym roku pyknie 6 lat i tyle samo od ostatniej ciąży jak u ciebie. Ale ja w tym momencie boję się starać, nie mieszkamy na swoim tylko wynajmowanym, nie wiadomo co z pracą bo i taka niby stabilna może okazać się w ogóle nie stabilna z dnia na dzień. Gdybym teraz w tej sytuacji miała dziecko to bym w jedną noc osiwiała ze zmartwień co robić. Poczekamy raczej na czas, aż trochę się ustabilizuje, uzbieramy więcej oszczędności na czarna godzinę i startujemy.
3 mam kciuki Kochana 😘😘❤️❤️
 
Hej dziewczyny! Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a niektóre z Was będą już miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Do góry