reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Trzymam za was kciuki! 💕 U mnie też sytuacja z pracą niepewna więc to druga sprawa. Będę teraz zarabiać ok. 600zl mniej nie licząc premii. Mam nadzieję, że szef zadzwoni w maju i powie, żebym wróciła... Bo i planowaliśmy pod koniec roku wziąć kredyt konsolidacyjny, co też się wydłuży jak od nowa będę miała umowę. U nas jest ciężko dostać się do ginekologa, koleżanka ujrzała dwie kreski, jest też z czynnikiem ryzyka utraty a lekarz odmówił jej tak szybkiego przyjścia i potwierdzenia ciąży. 🤷‍♀️ I musiała do innego miasta jechać za ginekologiem.

No to prawda, ja też będą już w ciąży mam problem z wizytami, muszę się czasem nieźle nakombinowac zeby lekarz mnie przyjął. Teraz niby założyli mi karte ciąży i lekarz wypisał skierowania ale zobaczymy jak będzie z umówieniem się :/ ciężki czas.
 
A taka druga sprawa to ktoś chciał Wam coś powiedzieć ...

Kochane forumowe ciocie, mam się dobrze, serce mi bije (mama słyszała ;) ) i wczoraj miałam już 8 mm długości :) całuję Was i ściskam mocno. Kropeczka ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20200331_155618.jpg
    IMG_20200331_155618.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 86
  • IMG_20200331_155147.jpg
    IMG_20200331_155147.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 89
A taka druga sprawa to ktoś chciał Wam coś powiedzieć ...

Kochane forumowe ciocie, mam się dobrze, serce mi bije (mama słyszała ;) ) i wczoraj miałam już 8 mm długości :) całuję Was i ściskam mocno. Kropeczka [emoji3590]
Gratuluję kochana. Mam nadzieję że ja też usłyszę serduszko 20.04

Przez tego koronawirusa muszę jeździć do gin 60km bo żaden w moim mieście nie chciał mnie przyjąć.
 
reklama
Do góry