reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 216 48,6%
  • 1

Głosów: 141 31,8%
  • 2

Głosów: 62 14,0%
  • 3

Głosów: 19 4,3%
  • 3+

Głosów: 6 1,4%

• Wszystkich głosujących
    444

Elodia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Reety. Cale podbrzusze mi szaleje. Dawno tak bardzo owu nie dawala mi się we znaki :-/

reklama

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny :) mam nadzieje, że mogą dołączyć do wątku staraczek:) przypominają mo się czasy jak starliśmy się z mężem o pierwsze i wtedy tez lubiłam popisać z dziewczynami na forum :) nasza iskierka będzie konczyc teraz 4
Latka i w głowie zachodzi myśl o drugim :) Natomiast mam tyle myśli w głowie z tym związane...Wam też było tak ciężko podjąć dezycję o staraniu się o drugie ?

Elodia

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny :) mam nadzieje, że mogą dołączyć do wątku staraczek:) przypominają mo się czasy jak starliśmy się z mężem o pierwsze i wtedy tez lubiłam popisać z dziewczynami na forum :) nasza iskierka będzie konczyc teraz 4
Latka i w głowie zachodzi myśl o drugim :) Natomiast mam tyle myśli w głowie z tym związane...Wam też było tak ciężko podjąć dezycję o staraniu się o drugie ?
U mnie przerwa w staraniach, 2,5 letnia, była spowodowana zmianą pracy i czekaniem na umowę na czas nieokreślony. Gdzies w głowie się jlebi myśl, że czy aby na pewno dobry to pomysł, bo niby epidemia etc, ale latka mi niestety do przodu lecą. 33 w tym roku skończę, także powoli zbliża się ostatni dzwonek. A nie jest powiedizane, że uda się od razu, obecnie w trakcie 2 cyklu starań jestesmy z mężem.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mnie przerwa w staraniach, 2,5 letnia, była spowodowana zmianą pracy i czekaniem na umowę na czas nieokreślony. Gdzies w głowie się jlebi myśl, że czy aby na pewno dobry to pomysł, bo niby epidemia etc, ale latka mi niestety do przodu lecą. 33 w tym roku skończę, także powoli zbliża się ostatni dzwonek. A nie jest powiedizane, że uda się od razu, obecnie w trakcie 2 cyklu starań jestesmy z mężem.
Ja mam 29 lat mąż 32, prowadzę własny biznes i dlatego przez to odwlekam myśl/starania o drugim...boje się, że wypadne z rynku itp a do tego mąż tez teraz własny biznes będzie zaczynał i jestem pełna obaw...i jeszcze ten nieszczęsny wirus.Natomiast tak jak mówisz lata uciekają, córka ma już 4 lata a nigdy nie chciałam mieć dużej różnicy wiekowej między dziećmi ale kurczę zawsze jest coś ale mega się boje , że jak już człowiek się zdecyduje to wtedy będą problemy

Elodia

Rozwiązania
0
Ja mam 29 lat mąż 32, prowadzę własny biznes i dlatego przez to odwlekam myśl/starania o drugim...boje się, że wypadne z rynku itp a do tego mąż tez teraz własny biznes będzie zaczynał i jestem pełna obaw...i jeszcze ten nieszczęsny wirus.Natomiast tak jak mówisz lata uciekają, córka ma już 4 lata a nigdy nie chciałam mieć dużej różnicy wiekowej między dziećmi ale kurczę zawsze jest coś ale mega się boje , że jak już człowiek się zdecyduje to wtedy będą problemy
U mnie różnica wieku będzie kolosalna, bo córka za miesiąc kończy 13 lat :-)
Zawsze jest pelno obaw, ale slyszalam pewne zdanie kiedyś, że nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko, bo ciągle jest jakieś ale. W sumie, coś w tym jest. Niestety, natury się nie oszuka i nie będziemy wiecznie młodzi.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mnie różnica wieku będzie kolosalna, bo córka za miesiąc kończy 13 lat :-)
Zawsze jest pelno obaw, ale slyszalam pewne zdanie kiedyś, że nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko, bo ciągle jest jakieś ale. W sumie, coś w tym jest. Niestety, natury się nie oszuka i nie będziemy wiecznie młodzi.
Faktycznie sporo ale z czasem myśle, że nawet to 13 lat się zatrze :) moja mama ma siostrę młodszą 11 lat i mają fajny kontakt :) córka chce mieć rodzeństwo?Dokładnie na pierwsze dziecko zdecydowaliśmy się bez większych namyslów😄 a z drugim już ciężko, tak jak mówisz nigdy nie ma dobrego momentu także nie staramy się ale nie uważamy 😁 będzie co ma być :)

Elodia

Rozwiązania
0
Faktycznie sporo ale z czasem myśle, że nawet to 13 lat się zatrze :) moja mama ma siostrę młodszą 11 lat i mają fajny kontakt :) córka chce mieć rodzeństwo?Dokładnie na pierwsze dziecko zdecydowaliśmy się bez większych namyslów a z drugim już ciężko, tak jak mówisz nigdy nie ma dobrego momentu także nie staramy się ale nie uważamy będzie co ma być :)
Córa wręcz się dopomina o rodzeństwo :-) duża roznica wieku tutaj będzie na plis, bo pomoże przy takim maluchu np zabawi, jak będę robic obiad itp. Takze dzialamy pelną parą.
Już zdazylam zapomnieć jak to jest z pieluchami, szczepieniami, i innymi czynnościami zwiazanymi z opieką nad takim maluchem. Fajnie bedzie sobie odświeżyć pamięć :-)

Maliina

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Ja 10 lat podejmowalam ta decyzję :) kiedy juz zdecydowaliśmy wpadlam na ulubione forum po wspolne sily do starań... 3 miesiące w tym gronie i w chwili obecnej synek skończył rok 😁 corka jest z 2009 a synek 2019 :D

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
W tym miesiącu chce jeszcze zrobić badania immunologiczne, które powinno się zrobić max 6 tygodniu po poronieniu. Tylko jutro muszę podejść do mojego labo zapytać się jakie są ceny, żeby się przygotować. ;)

reklama

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Córa wręcz się dopomina o rodzeństwo :-) duża roznica wieku tutaj będzie na plis, bo pomoże przy takim maluchu np zabawi, jak będę robic obiad itp. Takze dzialamy pelną parą.
Już zdazylam zapomnieć jak to jest z pieluchami, szczepieniami, i innymi czynnościami zwiazanymi z opieką nad takim maluchem. Fajnie bedzie sobie odświeżyć pamięć :-)
Jej właśnie ten temat szczepień też spędza mi sen z powiek, nie żebym była jakąś straszną przeciwniczką ale wiele mi się w tym systemie nie podoba niestety...jak pomyśle to aż drze...jasne spora różnica wieku też ma swoje plusy :) My nie uważamy wiec zobaczymy za miesiąc ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 10760
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018 Staramy się 5783
N Staraczki na 2018 Staramy się 28
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy się 46278
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy się 38
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 1171
aniaslu Ogórkowe staraczki i mamuśki prywatnie Ogórkowe staraczki i mamuśki 10149
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuję porady 17
Verona26 OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy się 5009
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy się 21
Paulina_1982 Staraczki - I połowa 2020 roku Staramy się 30047
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
A Czy mogę być w ciążę? Staramy się 23
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy się 0
R Staraczki z Historią Staramy się 261
martini6 Staraczki ze stażem ponad rok Staramy się 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy się 14
martini6 Staraczki „weteranki” 2019 Staramy się 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy się 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ciąża po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy się 616
C Staraczki Staramy się 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy się 31
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy się 87968
89Katia "I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko. Staramy się 1
P Staraczki to dla nas :) Przyszłe mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy się 0
B Staraczki o maleństwo w 2016 Staramy się 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy się 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy się 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy się 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy się 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy się 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy się 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy się 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku życia- staraczki od listopada 2014 Staramy się 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy się 9709
madziolina_p Staraczki Styczeń 2014 Staramy się 0
Lisica. Staraczki 2014 w ciąży Mamy wędrowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przyszłe mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy się 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy się 1756
Straciatella Staraczki 2013 Staramy się 12306
mycha05 Staraczki sierpień 2013 :) Staramy się 966
E Staraczki lipiec 2013!!! Staramy się 1951