reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 216 48,6%
  • 1

Głosów: 141 31,8%
  • 2

Głosów: 62 14,0%
  • 3

Głosów: 19 4,3%
  • 3+

Głosów: 6 1,4%

• Wszystkich głosujących
    444

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja 10 lat podejmowalam ta decyzję :) kiedy juz zdecydowaliśmy wpadlam na ulubione forum po wspolne sily do starań... 3 miesiące w tym gronie i w chwili obecnej synek skończył rok 😁 corka jest z 2009 a synek 2019 :D
Gratuluje 🥰 ja długo mowilam, że zostaje przy jednym 😄

reklama

Elodia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Gratuluje ja długo mowilam, że zostaje przy jednym
Ja tak samo. Zresztą długo mialam skomplikowaną sytuację życiową, schodzenie i rozchodzenie z ojcem młodej, aż w końcu wyszlam z uzależnienia od niwgo i zeszlam się z mężem. 3 lata temu staralismy sie o dizdizę (zła cytologia, cin3, koplospkopia aż w koncu konizacja szyjki poprzez wypalanke pętlą elektryczną. W dodatku straszwniw przez gin, że to mi się może nawrócić etc etc, a od 3,5 roku po zabiegu cytologia 1 albo 2 grupa). Zaszlam w ciaze pod koniec października, no ale niestety cieszylam się tylko miesiąc. W geudniu zabieg, w 8t3d. Zmienilam pracę, wiedzialam że czeka nas długa przerwa w staraniach, do czasu umowy na czas nieokreślony. Ale z perspektywy czasu widzę, że dzięki tej przerwie odpoczęłam, psychicznie doszlam do siebie. Chociaz jak tak patrze na kalendarz, to gdyby nie strata, nasze dziecko mialoby teraz juz prawie 2 latka..
Aj, koniec marudzenia :-) zobacyzmy, cyz wredna @ za 2 tygodnie do mnie zawita.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja tak samo. Zresztą długo mialam skomplikowaną sytuację życiową, schodzenie i rozchodzenie z ojcem młodej, aż w końcu wyszlam z uzależnienia od niwgo i zeszlam się z mężem. 3 lata temu staralismy sie o dizdizę (zła cytologia, cin3, koplospkopia aż w koncu konizacja szyjki poprzez wypalanke pętlą elektryczną. W dodatku straszwniw przez gin, że to mi się może nawrócić etc etc, a od 3,5 roku po zabiegu cytologia 1 albo 2 grupa). Zaszlam w ciaze pod koniec października, no ale niestety cieszylam się tylko miesiąc. W geudniu zabieg, w 8t3d. Zmienilam pracę, wiedzialam że czeka nas długa przerwa w staraniach, do czasu umowy na czas nieokreślony. Ale z perspektywy czasu widzę, że dzięki tej przerwie odpoczęłam, psychicznie doszlam do siebie. Chociaz jak tak patrze na kalendarz, to gdyby nie strata, nasze dziecko mialoby teraz juz prawie 2 latka..
Aj, koniec marudzenia :-) zobacyzmy, cyz wredna @ za 2 tygodnie do mnie zawita.
Czasem życie pisze różne scenariusze jak widać, bardzo mi przykro z powodu straty ale trzymam kciuki by wredna @ w tym miesiącu nie przyszła :)

Elodia

Rozwiązania
0
Czasem życie pisze różne scenariusze jak widać, bardzo mi przykro z powodu straty ale trzymam kciuki by wredna @ w tym miesiącu nie przyszła :)
Widocznie tak musiało być. Oby @ u nas wszystkich w tym miesiącu nie przyszla. Aż za wyraźne owulacyjne bóle mialam wczorja wiecozrem, a dzisiaj cisza i już cyce lekko pobolewają, jak to zwykle po owu u mnie. Także teraz cierpliwie czekać dwa tygodnie :-) oczywiście bez spiny.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Widocznie tak musiało być. Oby @ u nas wszystkich w tym miesiącu nie przyszla. Aż za wyraźne owulacyjne bóle mialam wczorja wiecozrem, a dzisiaj cisza i już cyce lekko pobolewają, jak to zwykle po owu u mnie. Także teraz cierpliwie czekać dwa tygodnie :-) oczywiście bez spiny.
My to kompletnie bez spiny nawet szczerze mówiąc nie wiem kiedy mam dni płodne bo dokaldnie nie pamietam kiedy miałam ostatnia miesiączkę 😁😁 najprawdopodobniej 8 maja wiec owulacja powinna być jakoś teraz nie?bo mam cykle 28 dniowe a kompletnie jej nie czuje

Elodia

Rozwiązania
0
My to kompletnie bez spiny nawet szczerze mówiąc nie wiem kiedy mam dni płodne bo dokaldnie nie pamietam kiedy miałam ostatnia miesiączkę najprawdopodobniej 8 maja wiec owulacja powinna być jakoś teraz nie?bo mam cykle 28 dniowe a kompletnie jej nie czuje
Jak ostatnia @ 8 maja, a cykle raczej 28 dniowe, to owu powinna być ok 22 maja, licząc na to, że pojawi się okolo 14 dnia cyklu. Zawsze może w jednæ albo drugą stronę się przesunąć :-) wiec u Ciebie pewnie lada moment będzie :-) ale seksy dla pryzjemnosci, bez myślenia o jednym :-)

Beenka

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny, u mnie 8 dni do dnia okresu, już pomału odliczam dni do kolejnej serii testowania W tym cyklu mniejsze nadzieje, ale kto wie.

Co u Was, który dc? Czy Któraś teraz testuje?

Elodia

Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny, u mnie 8 dni do dnia okresu, już pomału odliczam dni do kolejnej serii testowania W tym cyklu mniejsze nadzieje, ale kto wie.

Co u Was, który dc? Czy Któraś teraz testuje?
U mnie 16 dc, czyli 12 dni do testowania, a zapewne albo zatestuję za 10 dni, albo zanim zdążę test zrobić, to wredna @ przyjdzie

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U mnie 16 dc, czyli 12 dni do testowania, a zapewne albo zatestuję za 10 dni, albo zanim zdążę test zrobić, to wredna @ przyjdzie
Mi miesiączka wypada około 5 czerwca wiec do testowania jeszcze kawałek 😄😄 Hahah ależ to emocje 😂😂 ale nie spodziewam się, że uda sie za pierwszym razem i do tego nie czuje dni płodnych nic a nic a powinno być jakoś teraz bo właśnie dokładnie nie pamietam daty ostatniej mieisiaczki ale mniej więcej jak kojarzę fakty to dni płodne powinnam już mieć

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 10760
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018 Staramy się 5783
N Staraczki na 2018 Staramy się 28
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy się 46278
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy się 38
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 1170
aniaslu Ogórkowe staraczki i mamuśki prywatnie Ogórkowe staraczki i mamuśki 10149
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuję porady 17
Verona26 OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy się 5009
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy się 21
Paulina_1982 Staraczki - I połowa 2020 roku Staramy się 30046
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
A Czy mogę być w ciążę? Staramy się 23
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy się 0
R Staraczki z Historią Staramy się 261
martini6 Staraczki ze stażem ponad rok Staramy się 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy się 14
martini6 Staraczki „weteranki” 2019 Staramy się 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy się 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ciąża po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy się 616
C Staraczki Staramy się 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy się 31
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy się 87968
89Katia "I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko. Staramy się 1
P Staraczki to dla nas :) Przyszłe mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy się 0
B Staraczki o maleństwo w 2016 Staramy się 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy się 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy się 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy się 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy się 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy się 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy się 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy się 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku życia- staraczki od listopada 2014 Staramy się 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy się 9709
madziolina_p Staraczki Styczeń 2014 Staramy się 0
Lisica. Staraczki 2014 w ciąży Mamy wędrowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przyszłe mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy się 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy się 1756
Straciatella Staraczki 2013 Staramy się 12306
mycha05 Staraczki sierpień 2013 :) Staramy się 966
E Staraczki lipiec 2013!!! Staramy się 1951