reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 217 49,0%
  • 1

Głosów: 139 31,4%
  • 2

Głosów: 62 14,0%
  • 3

Głosów: 19 4,3%
  • 3+

Głosów: 6 1,4%

• Wszystkich głosujących
    443
reklama

Elodia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi miesiączka wypada około 5 czerwca wiec do testowania jeszcze kawałek Hahah ależ to emocje ale nie spodziewam się, że uda sie za pierwszym razem i do tego nie czuje dni płodnych nic a nic a powinno być jakoś teraz bo właśnie dokładnie nie pamietam daty ostatniej mieisiaczki ale mniej więcej jak kojarzę fakty to dni płodne powinnam już mieć
Moze jakas apka kobieca? Typu flo, czy WomanLog ? Ja mam WomanLog Pro (bez reklam), i bardzo sobie tą apkę chwalę. Gdyby niw ona, to też btm tak średnio pamiętała, kiedy ostatnia @ była.

Jak u mnie uda się do maksymalnie 6 cs, to bomba. Narazie 2cs.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moze jakas apka kobieca? Typu flo, czy WomanLog ? Ja mam WomanLog Pro (bez reklam), i bardzo sobie tą apkę chwalę. Gdyby niw ona, to też btm tak średnio pamiętała, kiedy ostatnia @ była.

Jak u mnie uda się do maksymalnie 6 cs, to bomba. Narazie 2cs.
Będę musiała pomyśleć właśnie :) jak dostane teraz to już zapisze, żeby dokładnie pamiętać :)ja pamietam, że z córka to zaszłam w ciąże jakoś 2-3 dni przed dniami płodnymi

Elodia

Rozwiązania
0
Będę musiała pomyśleć właśnie :) jak dostane teraz to już zapisze, żeby dokładnie pamiętać :)ja pamietam, że z córka to zaszłam w ciąże jakoś 2-3 dni przed dniami płodnymi
Ja nie pamiętam, jak to z córką było. 14 lat temu we wrzesniu zachodizlam w ciążę hehe. To trochę czaus minęło. A na poczatku czerwca moja małpa 13 lat skończy. Jutro na babskie zakupy z nią idę, dzień wolny od pracy trzeba wykorzystać :-)

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja nie pamiętam, jak to z córką było. 14 lat temu we wrzesniu zachodizlam w ciążę hehe. To trochę czaus minęło. A na poczatku czerwca moja małpa 13 lat skończy. Jutro na babskie zakupy z nią idę, dzień wolny od pracy trzeba wykorzystać :-)
Moja 16 czerwca 4 latka kończy dziś tort zamawiałam 😃😃 ja prowadzę gabinet kosmetyczny wiec teraz dnia wolnego prędko bie będzie 😄😄

Elodia

Rozwiązania
0
Moja 16 czerwca 4 latka kończy dziś tort zamawiałam ja prowadzę gabinet kosmetyczny wiec teraz dnia wolnego prędko bie będzie
Dużo masz klientów/klientek teraz, jak wszystko pootwierali?

Moja jest wybtedna. Torta też jej zamówię, bo talentu do tkaich wypieków to niestety nie mam.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dużo masz klientów/klientek teraz, jak wszystko pootwierali?

Moja jest wybtedna. Torta też jej zamówię, bo talentu do tkaich wypieków to niestety nie mam.
Sporo :) choć nie to samo co przed wirusem bo jest jednak jeszcze spory odsetek osób, które się boją bądź potracili prace itp ale mam nadzieje, że będzie lepiej :) najgorsze, że wszystkie makijaże z czerwca/lipca mi odpadły bo wesela są odwołane stad też postanowiłam postarać się o maluszka bo i tak w tym roku myśle ,nie będę miała aż tyle pracy co zawsze bo w sezonie mam nawet po 9 klientek na sobotę na makijaż. U nas tort to atrakcja jak nie wiem musi być to postać z bajki, w tym roku Psi Patrol Skajt czy jakoś tak 😁😁 za torta zaplce 350zl 😂😂🤯

Elodia

Rozwiązania
0
Sporo :) choć nie to samo co przed wirusem bo jest jednak jeszcze spory odsetek osób, które się boją bądź potracili prace itp ale mam nadzieje, że będzie lepiej :) najgorsze, że wszystkie makijaże z czerwca/lipca mi odpadły bo wesela są odwołane stad też postanowiłam postarać się o maluszka bo i tak w tym roku myśle ,nie będę miała aż tyle pracy co zawsze bo w sezonie mam nawet po 9 klientek na sobotę na makijaż. U nas tort to atrakcja jak nie wiem musi być to postać z bajki, w tym roku Psi Patrol Skajt czy jakoś tak za torta zaplce 350zl
Ło jezu, sporo :-)
Na bieżąco z bajkami nie jestem, ale pewnie już niedługo będzie trzeba się doedukować w tej sprawie :-)

Co do starań no to pewnie, jak masz teraz mniejsz eobłożenie, to jest wręcz idealna okazja. Jakaś tam korzyść tej niby epidemii. Zobaczysz, że interes się rozkręci. Wczoraj jak z pracy wracalam, to pod kazdym mijanym salonem kosmetycznym czy fryzjerem, spora kolejka. Wszystko powoli wróci do normy :-) tylko niech przychodnie lekarskie, pediatrzy zacznæ normalnie przyjmować ludzi, to juz będzie bomba.

Zeberka29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ło jezu, sporo :-)
Na bieżąco z bajkami nie jestem, ale pewnie już niedługo będzie trzeba się doedukować w tej sprawie :-)

Co do starań no to pewnie, jak masz teraz mniejsz eobłożenie, to jest wręcz idealna okazja. Jakaś tam korzyść tej niby epidemii. Zobaczysz, że interes się rozkręci. Wczoraj jak z pracy wracalam, to pod kazdym mijanym salonem kosmetycznym czy fryzjerem, spora kolejka. Wszystko powoli wróci do normy :-) tylko niech przychodnie lekarskie, pediatrzy zacznæ normalnie przyjmować ludzi, to juz będzie bomba.
Tak myśle, klientki piszą/dzownią codziennie.Nawet cieszę się, że trochę przystopowalam bo niekiedy to od rana do wieczora a gdzie czas na rodzine.Także jak mówisz zawsze trzeba szukać plus tej sytuacji :)nie mogę się już doczekać czerwca, żeby już wiedzieć co i jak 😄

reklama

Elodia

Rozwiązania
0
Cześć wszystkim! :-)
Też takie senne dzisiaj jesteście? Ja wiekszosc dnia przedrzemałam, ai tka nadal oczy mi się kleją mimo dwóch mocnych kaw wypitych.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 10729
A Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018 Staramy się 5696
N Staraczki na 2018 Staramy się 28
xBUMx Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem ! Staramy się 46278
Martxx1 Staraczki 2020 z PCOS Staramy się 37
K Poszukuję staraczki z @ kilka dni po owulacji. Staramy się 19
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 936
aniaslu Ogórkowe staraczki i mamuśki prywatnie Ogórkowe staraczki i mamuśki 9846
L Prolaktyna i progesteron- staraczki Potrzebuję porady 17
Verona26 OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI Staramy się 5009
A Staraczki mieszkające w UK ! Staramy się 127
PaulinaF Zastrzyki Neoparin Staramy się 21
Paulina_1982 Staraczki - I połowa 2020 roku Staramy się 29519
N Pęcherzyk graffa Staramy się 3
A Czy mogę być w ciążę? Staramy się 23
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
Blaankaa Staraczki - 2 połowa 2019 Staramy się 12380
Agne91 Metody dodatkowe przy staraniach Staramy się 0
R Staraczki z Historią Staramy się 261
martini6 Staraczki ze stażem ponad rok Staramy się 1901
H wykres cyklu staraczki 35+ Staramy się 14
martini6 Staraczki „weteranki” 2019 Staramy się 19
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185
jadzia715 Tak to my!Staraczki! !:-) Staramy się 3218
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ciąża po poronieniu 9
yesenia Staraczki 35+ Staramy się 616
C Staraczki Staramy się 1
siwa84 Staraczki z Niemiec 2016/2017 Staramy się 31
F Staraczki 2017 ;) zapraszam! Staramy się 87968
89Katia "I chciałabym i ..... " - grupa odkładających starania o dziecko. Staramy się 1
P Staraczki to dla nas :) Przyszłe mamy 0
P Staraczki to dla nas :) Staramy się 0
B Staraczki o maleństwo w 2016 Staramy się 653
Julka89.89 Staraczki z Hashimoto Staramy się 1
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy się 20211
yesenia Staraczki 30+ Staramy się 1082
Ruda Hetera Staraczki na Fb :) Staramy się 4
julia0903 Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie Staramy się 8180
Ola_456 Staraczki na 2015 - z Kafeterii. Staramy się 135
majdaczek14 Staraczki 2015 : ) Staramy się 34088
migduch Starania o 1 dziecko po 26 roku życia- staraczki od listopada 2014 Staramy się 11
madziolina_p Staraczki Styczen 2015 Staramy się 9709
madziolina_p Staraczki Styczeń 2014 Staramy się 0
Lisica. Staraczki 2014 w ciąży Mamy wędrowniczki 873
czarna2532 Staraczki i mamy Nowy Jork Przyszłe mamy 0
iwo:) Staraczki 2014 :) Staramy się 34028
mama05 Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :) Staramy się 1756
Straciatella Staraczki 2013 Staramy się 12306
mycha05 Staraczki sierpień 2013 :) Staramy się 966
E Staraczki lipiec 2013!!! Staramy się 1951