reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja ogólnie okres ciazy wspominam średnio 16 tydzień szpital bo miałam lekkie krwawienie do tej pory niewiadomo czemu a w 27 tygodniu chcieli robić cesarkę bo miałam kamice nerkową, to co tam wtedy przeszłam to głowa mała nawet wspominać nie chce...poród jak to poród, o 23 odeszły wody a urodziłam o 9 rano...po porodzie zjazd, deprecha, płacz aż się dusiłam wiec średnio.Karmienie piersią wspominam okropnie,mała nie chciała złapać piersi wiec płakałam razem z nią...potem jakoś doszłam do siebie i jakoś przeszło :) natomiast początki wspominam okropnie
A, to ja w ciąży zadnych takich problemów nie mialam, jedynie jakaś infekcja mi sie w 14 tygodniu przypaletala i musialam globulki na to brać. Niby mi się szyjka szybciej skracała, i od 20 tygodnia na tabletkach bo jakies slabe skircze mialam. Tabsy odstawilam na 3 tygodbie przed terminem z nakazem oszczedzania się, a i tka urodzilam dzień przed terminem.
 
reklama
Hej hej [emoji847]

To ja 1 cykl , i jakieś 10 dni do @
Ja @ powinnam teoretycznie dostać 2 czerwca, ale że owu mialam dwa dni wczesniej niż wg obliczeń, to @ jesli dostanę to może przyjsc szybciej. No ale zobaczymy. Tyle ile nas jest, tyle roznych cykli. Grunt, że mam w miare dobrze regularnie co 28 dni.
 
Dzisiaj u mnie 24 dzień po poronieniu, jestem ciekawa kiedy dostanę miesiączkę. Teraz mam ciągle jakiś śluz wodnisty, a dwa dni temu taki owulacyjny, więc może to już taki niby normalny cykl. Wracam teraz z badań, 5 fiolek krwi oddanych. ;)
IMG_20200525_094338.jpg
 
Dzisiaj u mnie 24 dzień po poronieniu, jestem ciekawa kiedy dostanę miesiączkę. Teraz mam ciągle jakiś śluz wodnisty, a dwa dni temu taki owulacyjny, więc może to już taki niby normalny cykl. Wracam teraz z badań, 5 fiolek krwi oddanych. ;)
Zobacz załącznik 1124281
O ja pierdzielę , ale cena [emoji15]

A cykl może już do normy Ci wraca. Oby oby.
 
O ja pierdzielę , ale cena [emoji15]

A cykl może już do normy Ci wraca. Oby oby.
Cena z kosmosu, to mi się należy na nfz... Ale na większość od immunologa tylko skierowanie mogę dostać a najbliższą wizyta w 2021r a te badania robi się do 6 tygodni po poronieniu. 🤷‍♀️
 
Cena z kosmosu, to mi się należy na nfz... Ale na większość od immunologa tylko skierowanie mogę dostać a najbliższą wizyta w 2021r a te badania robi się do 6 tygodni po poronieniu. [emoji2368]
To jest chore, żeby tak ważne badania trzeba było robić prywatnie, bo na NFZ zanim dostanie się do specjalisty po skierowanie... A od zwyklego internisty takiego skierowania nie sposób zdobyć, bo niby nie ma uprawnienia do wypisania skierowania na takie czy takie badania diagnostyczne [emoji2356]
Ale tak to niestety u nas jest. Znajoma ma miec jakiś zabieg, cos z nogami związane, termin na za 4 lata. Ona rozważa prywatny szpital czy klinikę, bo tyle czekać...?
 
To jest chore, żeby tak ważne badania trzeba było robić prywatnie, bo na NFZ zanim dostanie się do specjalisty po skierowanie... A od zwyklego internisty takiego skierowania nie sposób zdobyć, bo niby nie ma uprawnienia do wypisania skierowania na takie czy takie badania diagnostyczne [emoji2356]
Ale tak to niestety u nas jest. Znajoma ma miec jakiś zabieg, cos z nogami związane, termin na za 4 lata. Ona rozważa prywatny szpital czy klinikę, bo tyle czekać...?
To tak jak ja teraz mam problem z pójściem na hsg... Mam skierowanie, które wydane zostało rok temu, niby teoretycznie jest ważne dopóki pacjent wymaga badania. Ale w razie czego chciałam od mojego lekarza, ginekologa na nfz dostać nowe, odświeżone. Te poprzednie dostałam też od ginekologa normalnego, tylko prywatnie, ale dziewczyny dostają od swojego zwykłego ginekologa na nfz dostają te skierowanie. Ale u mnie lekarze w mieście ci nie wystawią takiego skierowania na wizycie na nfz. Musisz przyjść prywatnie. Jedynie co mi się udało to w końcu po kolejnym poronieniu dostać skierowanie na toksoplazmoze i cytomegalie, to już też takie wymuszone było. Dramat...
 
reklama
Do góry