reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ohoho. Tryzmam kciuki. A jakieś objawy masz? Czy tylko typowe przedmałpowe?

Właśnie kompletnie nie mam żadnych, ani takich ani takich. Nic, cisza, ale ja w sumie tak mam przed @, zazwyczaj brzuch zaczyna mnie boleć kilka godzin wcześniej. Także tak, czekam. Raczej mam złe przeczucia, ale kto wie, może akurat coś z tego będzie.
 
Właśnie kompletnie nie mam żadnych, ani takich ani takich. Nic, cisza, ale ja w sumie tak mam przed @, zazwyczaj brzuch zaczyna mnie boleć kilka godzin wcześniej. Także tak, czekam. Raczej mam złe przeczucia, ale kto wie, może akurat coś z tego będzie.
A nóż, widelec... :-)
Ja mam standardowo przed @ wzdęcia i nagle mimo tryzmania w miare zdrowej diety, bez slodyczy etc. to magicnzie cos mi waga w górę o 3 kilo tak z niczego podskoczyla. To też u mnie ostatnio standard po owu. Ale co jest dodatkowo, czego nie bylo. Cyce lekko tylko bolą, a zwykle bolą mnie mocno, nawet bardziej tka lekkie szczypanie i swedzenie cuzję. No i pobolewanie w podbrzuszu szybciej niż na kilka dni przed @. Ale też probuje mimo nadziei, nie wmawiac spbie na sile ciazowych objawów, bo rownie dobrze mogą byc to objawy zblizajacej sie @.
 
Update: trochę brązowawej krwi w śluzie plus lekkie skurcze w podbrzuszu [emoji53]
O to daj znać jak po testowaniu :) ja dzisiaj mega zabiegany dzień, skończyłam kolejne szkolenie i dzisiaj telefon chciał mi się zapalić tak Panie chcą się upiększyć :) No ale pozostaje się cieszyć :) U mnie 6 moich stałych klientek w ciąży :) i to każda nieplanowane 😄 i fajna wiadomość bo znajoma która starała się 5 lat o ciąże jest w 13 tygodniu dziś się dowiedziałam :) Jakiś czas temu mówiła ze myśli o in vitro ale nie zapytałam bo nie wypada , najwaznjsze że się udało
 
reklama
O to daj znać jak po testowaniu :) ja dzisiaj mega zabiegany dzień, skończyłam kolejne szkolenie i dzisiaj telefon chciał mi się zapalić tak Panie chcą się upiększyć :) No ale pozostaje się cieszyć :) U mnie 6 moich stałych klientek w ciąży :) i to każda nieplanowane [emoji1] i fajna wiadomość bo znajoma która starała się 5 lat o ciąże jest w 13 tygodniu dziś się dowiedziałam :) Jakiś czas temu mówiła ze myśli o in vitro ale nie zapytałam bo nie wypada , najwaznjsze że się udało
No to serdeczne gratulacje dla znajomej :-) oby szczesliwie do konca doyrwala :-)
 
Do góry