reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Tak z innej beczki dziewczyny.... Moja konsultantka z Avon zawiesila swoją działalność, niewiadomo czy wroci do tego.... Czy warto się zapisać jako konsultantka? Glownie dla siebie bym zamawiała, czasami dla rodziny, no i jakby ktoś np z pracy chcial... Mam dylemat, bo strasznie lubię 3 zapachy perfum z Avon wlasnie, a powoli mi się zapasy kończą :-) no i żele pod prysznic, płyny do kąpieli....
 
To ja razem z Tobą :-)

Cyce mnie kuźwa zaczely drażnić na potęgę, jakies tkaie wrazliwsze sie zrobily. Czuję je nawet bez ruszania się. Tkaie cos pomiedzy lekkim bolem a mrowieniem.
Ja nie przepadam za Avon , ogólnie nie lubie tego typu marketingu ale opłaca zapisać się do firmy Souvre jeżeli mówimy o tego typu marketingu.Duze zniżki dla zalogowanych a kosmetyki są naturlane ale uważaj na tego typu działaności bo czasem konsultantki atakują jak rekiny i osaczają człowieka 😃😃 Mnie dziś swędzi całe ciało 😂😂 ale od wczoraj meczy mnie zgaga wiadomo ze to nawet choćby to nie od ciazy ale mega to jest upierdliwe
 
Ja nie przepadam za Avon , ogólnie nie lubie tego typu marketingu ale opłaca zapisać się do firmy Souvre jeżeli mówimy o tego typu marketingu.Duze zniżki dla zalogowanych a kosmetyki są naturlane ale uważaj na tego typu działaności bo czasem konsultantki atakują jak rekiny i osaczają człowieka [emoji2][emoji2] Mnie dziś swędzi całe ciało [emoji23][emoji23] ale od wczoraj meczy mnie zgaga wiadomo ze to nawet choćby to nie od ciazy ale mega to jest upierdliwe
Ja też raczej nie przepadam za takimi zkaupami, ale z kolei właśnie Avon bardzo mi do gustu przypadl hhee
A co do zgagi, to u mnie norma w okolicy owu albo tuż przed samą @.
Też mnie wszystko swedzi, acyce kurde najbardziej.
 
Wstałam, siknęłam i zobaczyłam białość bieli. Także tak [emoji57] Chociaż ja oczywiście dopatrzyłam się cienia cienia i jeszcze mam nadzieję [emoji28] ale naprawdę to całkowity negatyw.
 
Wstałam, siknęłam i zobaczyłam białość bieli. Także tak [emoji57] Chociaż ja oczywiście dopatrzyłam się cienia cienia i jeszcze mam nadzieję [emoji28] ale naprawdę to całkowity negatyw.
A spoko. Jesli wczorajsze plamienie to byla implantacja, to za gora dwa dni powtorz teścik :-)

Ja tez na kazdym tescie, ktory zrobilam, dopatrywalam sie usilnie cienia cienia :-) takze to chyba normalny objaw jest hehe
 
To tak jak ja teraz mam problem z pójściem na hsg... Mam skierowanie, które wydane zostało rok temu, niby teoretycznie jest ważne dopóki pacjent wymaga badania. Ale w razie czego chciałam od mojego lekarza, ginekologa na nfz dostać nowe, odświeżone. Te poprzednie dostałam też od ginekologa normalnego, tylko prywatnie, ale dziewczyny dostają od swojego zwykłego ginekologa na nfz dostają te skierowanie. Ale u mnie lekarze w mieście ci nie wystawią takiego skierowania na wizycie na nfz. Musisz przyjść prywatnie. Jedynie co mi się udało to w końcu po kolejnym poronieniu dostać skierowanie na toksoplazmoze i cytomegalie, to już też takie wymuszone było. Dramat...
A nie masz możliwości jakiegoś ubezpieczenia z pracy od męża, albo indywidualnego (nie wiem ile to drugie kosztuje) tam jest pakiet lekarzy, telewizyty, wystawiają skierowania, muszą umówić na refundowaną wizytę płatna w 4 dni. ? Jeśli musisz odwiedzać tyłu lekarzy to może.to będzie bardziej opłacalne. Refundują też część badań płatnych.

Zresztą teraz sama dzwoniłam do internisty , później ginekolog i wystawiał mi recepty i skierowania przez telefon. Tylko pewnie te które Ty potrzebujesz mało kto wystawi, ale może warto się dobić chociaż telefonicznie
 
reklama
Wstałam, siknęłam i zobaczyłam białość bieli. Także tak
emoji57.png
Chociaż ja oczywiście dopatrzyłam się cienia cienia i jeszcze mam nadzieję
emoji28.png
ale naprawdę to całkowity negatyw.
Ile dni jeszcze do miesiączki ?Nasza głowa chyba pracuje i dltego przyglądając się to się będziemy do
Wstałam, siknęłam i zobaczyłam białość bieli. Także tak [emoji57] Chociaż ja oczywiście dopatrzyłam się cienia cienia i jeszcze mam nadzieję [emoji28] ale naprawdę to całkowity negatyw.
który to już cykl starań?mysle że głowa nasza pracuje i zawsze będziemy doszukiwać się cienia cienia ale u wielu kobiet dwie kreski wyszło dopiero po dniu spodziewanej miesiączki nie przed także jeszcze jest nadzieja ;)
 
Do góry