reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Przyszedł mi kolejny wynik:
1591441478802.png


Został mi jeszcze antykoagulant tocznia i przeciwciała przeciwplemnikowe. Ciekawe co tam wyjdzie, mam nadzieję, że też będą prawidłowe.
 
reklama
Dzisiaj musiałam pojechać do szpitala, od półtora tygodnia bolał mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Nie mogłam się wyprostować bez bólu, usiąść, do wczoraj było to w miarę do wytrzymania ale dzisiaj to już doszedł taki paraliż jak chodziłam. Mam chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa... Muszę teraz lecieć do neurologa. 🤦‍♀️ Mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie to w ciąży się nasilać... Oczywiście w pracy cyrk, bo znowu swiruje rzekomo... Ja rozumiem, że kierownictwo nie jest zadowolone ze zwolnienia ale mogliby nie sugerować, że kłamię. Dzisiaj miałam bardzo nieprzyjemny dzień w pracy. We wtorek mam terapię u psychologa to chociaż będę mogła porozmawiać wygadać się.
Ooo kurczę:( trzymaj się Kochana 😘 zdrówka 😘
 
Wszystkie wyniki immunologiczne robione po poronieniu, ujemne czyli prawidłowe. W lipcu zajmę się dalsza diagnostyka bo w tym miesiącu już nie jestem w stanie. Z tym kręgosłupem muszę coś ogarnąć i pewnie neurolog prywatnie bo za długo będę musiała czekać.
 
Wszystkie wyniki immunologiczne robione po poronieniu, ujemne czyli prawidłowe. W lipcu zajmę się dalsza diagnostyka bo w tym miesiącu już nie jestem w stanie. Z tym kręgosłupem muszę coś ogarnąć i pewnie neurolog prywatnie bo za długo będę musiała czekać.
Gosiu chociaż tyle ze wyniki prawidlowe. Probowalas czegos wiecej na ten kregoslup? Doczytalam o tacie.. bardzo mi przykro. A juz myslalam ze dawno w domu bo tak dobrze bylo. Trzymam kciuki.
 
Gosiu chociaż tyle ze wyniki prawidlowe. Probowalas czegos wiecej na ten kregoslup? Doczytalam o tacie.. bardzo mi przykro. A juz myslalam ze dawno w domu bo tak dobrze bylo. Trzymam kciuki.
Tata niestety będzie w szpitalu co najmniej pół roku. W końcu od 3 dni oddycha samodzielnie, to już jest dobra wiadomość.
A z kręgosłupem dostałam takie leki, że masakra. Dwóch nie brałam, bo źle reagowałam, bardzo kręciło się w głowie, słabo mi było bo to działają na ośrodkowy układ nerwowy a drugie na rdzeń kręgowy. Więc tylko brałam przeciwbólowe i takie przeciw tworzeniu się wrzodów żołądka od leków. Ale to nie pomaga, nawet mocz mi się dziwnie brązowy zrobił więc przestałam brać w ogóle, dzisiaj się nie dostałam do rodzinnej, jutro spróbuję znowu. Niestety to dziadostwo można tylko objawowo leczyć, tzn ból lędźwi niwelować. Można fizykoterapią ale nie wiem dokładnie jaką...
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała kiedyś po stosunku bladoróżowy śluz ? Na drugi, trzeci dzień po?
kurde bo od 2 dni mam coś dziwnego jak się podcieram:/ jakby takie błonki czy skórki, nie wiem co to. Nic mnie nie boli, to wyglada jakby jakieś resztki po czyszczeniu czy coś:/ mogę wstawic zdjęcie, ale nie patrzy się na to fajnie 🤭
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała kiedyś po stosunku bladoróżowy śluz ? Na drugi, trzeci dzień po?
kurde bo od 2 dni mam coś dziwnego jak się podcieram:/ jakby takie błonki czy skórki, nie wiem co to. Nic mnie nie boli, to wyglada jakby jakieś resztki po czyszczeniu czy coś:/ mogę wstawic zdjęcie, ale nie patrzy się na to fajnie 🤭
A moze jakies naczynko pękło?
 
Do góry