reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Obudziłam się z takim dziwnym uczuciem ciągnięcia po obu stronach podbrzusza. Czasami takie odczucie mam tuż przed @, ale teraz powinnam @ dostać za tydzien dopiero. I zmaiast typowego rozdrażnienia jakaś taka spokojna jestem.
 
Hej dziewczyny, mam pytanie ponieważ już mam mega załamkę[emoji17] czy miała ktoras z Was podobnie jak ja. Cykle mam 30 dni. Owulka potwierdzona monitoringiem 16dc. 23 dc wieczorem kłucie w podbrzuszu. Następnego dnia wieczorem plamka krwi takiej jasnej i delikatne pobolewanie brzucha. 24 dc delilatne plamienie. 26 i 27 dc bez plamien ale dalej pobolewanie brzucha jak na @. W nocy z 27dc na 28 dc mocniejszy bol brzucha i plamienie rano po siusianiu. Test.... ujemny. Czy ktoras miala podobie i okazalo sie ze cykl skonczyl sie pozytywnie?
Moja siostra tak miała jak Ty opowiadasz identycznie, okazało się, że właśnie miała za mało progesteronu i dltego krwawienie jej tak wariowało
 
Dziewczyny ja mam do Was trochę głupie pytanie 😄choć podobno nie ma głupich pytań a da tylko głupie odpowiedzi :) Cykle mam regularne 28 dni wiec teoretycznie owulacja powinna przypadać na 14 dzień, wczoraj był dzień 15 cyklu i mega ciągnął mnie jajnik aż chodzić nie mogłam i było mega dużo śluzu i teraz moje pytanie czy owulacja była wczoraj ? czy to jest tak, że pomimo mocnych objawów owulacji ona może wystąpić Np dziś albo jutro ?a to były takie bole zwiastujące?
Czy to bole odczuwa się właśnie w momencie jak jajeczko pęka i uwalnia się pęcherzyk ?
 
Ja biore progesteron przez 10 dni ale nic to nie zmienia w moich plamieniach. Moze w tym miesiącu sa w sumie mniejsze ale caly czas pobolewa podbrzusze.
Moja siostra tak miała jak Ty opowiadasz identycznie, okazało się, że właśnie miała za mało progesteronu i dltego krwawienie jej tak wariowało
 
Ja mam bóle w dzień owulacji :)
Dziewczyny ja mam do Was trochę głupie pytanie [emoji1]choć podobno nie ma głupich pytań a da tylko głupie odpowiedzi :) Cykle mam regularne 28 dni wiec teoretycznie owulacja powinna przypadać na 14 dzień, wczoraj był dzień 15 cyklu i mega ciągnął mnie jajnik aż chodzić nie mogłam i było mega dużo śluzu i teraz moje pytanie czy owulacja była wczoraj ? czy to jest tak, że pomimo mocnych objawów owulacji ona może wystąpić Np dziś albo jutro ?a to były takie bole zwiastujące?
Czy to bole odczuwa się właśnie w momencie jak jajeczko pęka i uwalnia się pęcherzyk ?
 
Ja biore progesteron przez 10 dni ale nic to nie zmienia w moich plamieniach. Moze w tym miesiącu sa w sumie mniejsze ale caly czas pobolewa podbrzusze.
To musisz skonsultować to z ginekologiem, tutaj jedynie każda z nas może snuć przypuszczenia a prawda jest taka, że powodów moze być wiele.
 
reklama
To musisz skonsultować to z ginekologiem, tutaj jedynie każda z nas może snuć przypuszczenia a prawda jest taka, że powodów moze być wiele.
Ja Np przy pierwszej ciąży miałam plamienia w dniu spodziewanej miesiączki ale były yo takie takie brunatno bordowe plamienie.Taka jasna ,,żywa” krew jednak nie powinna się pojawiać jeżeli to miałaby być ciąża.Natomiast brzuch również mnie pobolewal dość mocno
 
Do góry