reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
To witaj w gronie :) ja co miesiąc się namyślam i rozmyślam😂😂 a co wyjdzie to wyjdzie choć z pierwsza ciążą było już i pyk a tu już trzeci cykl i narazie cisza a do tego w tym miesiącu mam strasznie dziwną miesiączkę ehh.Wiec najpierw muszę wybrać się do gina, fajną mielibyście różnice bo moja córka ma już 4 latka wiec różnica juz dość duża będzie a nigdy tak nie chciałam

Też zawsze uważałam, że 2 lata to idealna różnica. Dopóki nie pojawił się pierwszy łobuz i uświadomił mi, że dwójka małych dzieci to będzie hardcore. :D
Ale już chyba polecimy siłą rozpędu i będzie z głowy. :)
Dziękuję za przywitanie. Trzymam kciuki, by w tym cyklu pykło!
 
reklama
Też zawsze uważałam, że 2 lata to idealna różnica. Dopóki nie pojawił się pierwszy łobuz i uświadomił mi, że dwójka małych dzieci to będzie hardcore. :D
Ale już chyba polecimy siłą rozpędu i będzie z głowy. :)
Dziękuję za przywitanie. Trzymam kciuki, by w tym cyklu pykło!
O, kolejna stara znajoma ze staraczek 2017 :-)
 
Byłam w środę u g8n. To byl 11dc. Zrobila mi cytologię, i nakazala kochac sie 11, 13 i 15 dc. Zatem póki co zalecenia wykorzystane :-) zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale pelno płodnego śluzu od środy mam :-)
 
A więc zaczęłam dziś testowanie i tadam. 2 różne testy na obu cień. Jeszcze nie wiem co o tym myśleć, dziś 22dc, tydzień do @.

IMG_20200714_093654.jpg
 
reklama
Do góry