reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Cudownie Kochana❤ Realizujcie się! Ja robię to samo - przynajmniej człowiek nie myśli za dużo 🙂
To są efekty mojej realizacji. 😃
received_3567098286668113.jpeg

IMG_20200801_184643.jpg
 
reklama
Oo jak ładnie. Brawo. Mi się wydawało, że Ty jesteś szczypiorek jak pisałaś kiedyś coś o 50kg. A tu widzę piękna Pani o kobiecych kształtach.
Moja realizacja chudnięcia kończy się zawsze po tygodniu :/ nie mam już do siebie slow
Zdjęcie że stycznia to ok 55-54kg tak samo z prawej strony zdjęcie pleców. Aktualnie 48kg i dalej zamierzam walczyć o wymarzoną sylwetkę. :)
Ja szczerze mówiąc też bym się szybko poddała, ale wykupiłam karnet na fitness i cóż rad nie rad musiałam iść ale ten krok zawdzięczam i tak terapii na którą chodzę. Te wizyty u psychologa na prawdę bardzo mi pomagają, wg mojej psycholog robię już kroki milowe i jest ze mnie ekstra zadowolona i oby tak dalej. Te ćwiczenia teraz to aktualnie moja nowa pasja, lubię chodzić na fitness, nawet zamówiłam już sobie białkowe żeby wesprzeć organizm, mięśnie. :)
 
reklama
Tak, na szczęście to że bardzo szybko wylapalam ciążę i szybko wzięłam dawke uderzeniowa lutki i dupka i na szczęść prog szybko odbił, bo tydzień pozniej byl już na poziomie coś kolo 34. Ale gdyby nie to, to tylko Bóg wie czy ta ciąża w ogóle by się utrzymala. No i ten progesteron taki ze az szok ze w tym cyklu byla owulacja, a jednak
😝 Ale ja tu już takie historie slyszalam i widziałam że już mnie chyba nic nie zaskoczy., ile my tu na forum mamy już dzieci z cykli rzekomo bezowulacyjnych xD
Dodatkowo w tym cyklu wspieralam się do owulacji wiesiołkiem, a po owu ananasik, czerwone winko, suszone morele i przez cały cykl niepokalanek. Tsh też obniżałam lekami bo mialam początkowo ponad 3.
Nam się udało w 12 cs.

@doomi03
Pytanko, suplementacja wiesiolkiem do owulacji i niepokalankiem cały cykl była do owulacji łączona, a później dalej tylko niepokalanek?😊
 
Do góry