reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Do osób w ciąży: czy jak na początku ciąży np. Zaczęły wam przeszkadzać jakieś zapachy czy smaki to jak długo to trwało?
Ja nie w ciazy ale jak mi 11 lat temu przy ciąży z córką zbrzydł zapach zielonego lenora i sos boloński do spaghetti tak do dzis ani razu nie jadłam i nie przyrzadzalam. Został ten wstręt ze mna na zawsze. Przy drugiej ciąży na szczescie udalo sie bez większych strat choc nie tkne juz slonecznika solonego.. a potrafilam do filmu cala paczke dziubac tak mnie uzaleznial.
 
reklama
Cześć, jestem tu nowa i nie wiem gdzie mogę zacząć więc witam się tu.
Moja krótka historia: Mam 27 lat. Tabletki antykoncepcyjne brałam około 6 lat. Ostawiłam w lipcu. Pierwszy cykl 38 dni, we wrześniu przestaliśmy się z mężem zabezpieczać. Cykle 47 dni i trwający do teraz. Lekarz bez żadnych badań kazał brać Duphaston. Na USG wielopęchrzykowatość ale i jeden pęcherzyk duży 16-mm. Wstrzymałam się z duphastonem, czekam na przesyłkę z testami owulacyjnymi. Próbowałam się konsultować z jednym endokrynologiem - polecił mi znaleźć gabinet po za LuxMedem (tam mam pakiet) bo oni się PCOS nie zajmują - tyle że ja miałam tylko USG i progesteron w sumie pasujący to momentu cyklu z USG, nikt mnie jeszcze nie zdiagnozował. Nie policzę ile razy płakałam w ostatnim czasie że nie będę mogła mieć dziecka....
Dołączyłam do forum bo wariuje, chociaż mam kochanego męża który przekonuje że wszystko będzie dobrze i mamę położoną pomagająca jak tylko może z daleka
Jeżeli powinnam ten wpis umieścić gdzieś indziej to proszę dajcie znać gdzie.

Zdesperowana i załamana
 
Ile mogą trwać "bóle " implatacyjne ?
Ja boli nie miałam ale powiększająca sie macica straszne skurcze u mnie powodowala. Bardzo tego nie lubilam.. az zginalo mnie i musialam kucnac. Na szczescie ok 4tyg i bylo lzej.
A ja cos przegapiłam? Wstawialas pozytywa???:) Pamietam że pytałaś o zapachy i odrzucenie ale w sumie nie pamietam czy gratulowałam 🥰🥰
 
Ja boli nie miałam ale powiększająca sie macica straszne skurcze u mnie powodowala. Bardzo tego nie lubilam.. az zginalo mnie i musialam kucnac. Na szczescie ok 4tyg i bylo lzej.
A ja cos przegapiłam? Wstawialas pozytywa???:) Pamietam że pytałaś o zapachy i odrzucenie ale w sumie nie pamietam czy gratulowałam 🥰🥰
Nie robiłam testy ale w sobotę powimma byc @ a jest cisza, tylko mam lekkie bóle, brzucha,, podbrzusza i często chodzę do wc.
 
reklama
Do góry