reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Cześć dziewczyny, mam wyniki badań z testDna, chyba nie jest tak zle co?
 

Załączniki

  • 5D8A7D81-AC59-40DE-9038-7CB91396ECF5.jpeg
    5D8A7D81-AC59-40DE-9038-7CB91396ECF5.jpeg
    87,1 KB · Wyświetleń: 80
  • 6D8A5D5D-0185-4A3F-994C-7E86D28B3B40.jpeg
    6D8A5D5D-0185-4A3F-994C-7E86D28B3B40.jpeg
    89 KB · Wyświetleń: 80
No właśnie… ale co jakiś czas się można odezwać :) co tam Kochana u Ciebie w ogóle ?
U mnie nic ciekawego się nie dzieje, w końcu miałam rok bez ciąży (o ironio :D ) mój organizm trochę odpoczął pod tym względem. Tutaj raczej zaglądam z sentymentu bo nie staramy się o dziecko i w najbliższym czasie nie zamierzamy, nie myślę o tym, jest mi lżej. W tej chwili nadrabiam swoje życie, w końcu ukończę LO, w tym roku matura i jak dobrze pójdzie to i na studia pójdę. :)
 
U mnie nic ciekawego się nie dzieje, w końcu miałam rok bez ciąży (o ironio :D ) mój organizm trochę odpoczął pod tym względem. Tutaj raczej zaglądam z sentymentu bo nie staramy się o dziecko i w najbliższym czasie nie zamierzamy, nie myślę o tym, jest mi lżej. W tej chwili nadrabiam swoje życie, w końcu ukończę LO, w tym roku matura i jak dobrze pójdzie to i na studia pójdę. :)
Ooo to super! życzę Ci Kochana powodzenia w realizacji swoim planów, marzeń😘
 
reklama
Ooo to super! życzę Ci Kochana powodzenia w realizacji swoim planów, marzeń😘
Podziękowałabym ale ponoć tak można zapeszyć. :D Po 7 latach starań jestem po prostu już zmęczona tym stresem wokół mojej niepłodności, dobrze jest jak jest. Wierzę w to, że mogę być spełnioną kobietą nie mając dzieci co wcześniej pewnie byłoby dla mnie niedorzeczne. ;)

A co u Ciebie? :)

Muszę przyznać jednak, że mimo nie starania się w tej chwili o dziecko brakuje mi tych konwersacji na forum sprzed lat, ahh jaki tu był ruch. :D
 
Do góry