reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Tak ogólnie, to co tam u Was słychać??
Jak w końcu przygoda Filipka z przedszkolem??
Probowalas jeszcze raz?? Czy narazie odpuściłaś??
 
Tak ogólnie, to co tam u Was słychać??
Jak w końcu przygoda Filipka z przedszkolem??
Probowalas jeszcze raz?? Czy narazie odpuściłaś??
Żłobek odpuscilismy. 23 marca mamy rekrutacje do przedszkola i na to sie nastawiamy. Jeszcze w kwietniu będę znac wyniki rekrutacji i wtedy zapiszemy sie na zajecia przygotowujace dziecko na pojscie do przedszkola i zobaczymy.
 
I co Irenka dowiedziałaś się coś nieco o wynikach? Kiefy masz jakąś konsultacje? 😚
Tak Kochana:) mam zapisany metylowany kwas foliowy 800mcg i b12 1000mcg. Tylko jest tych witamin tyle, ze nie wiem która wybrać… chodzi mi o (b12 metylowana 1000mcg) polecacie jakaś? Bez syntetyków ?
 
I co Irenka dowiedziałaś się coś nieco o wynikach? Kiefy masz jakąś konsultacje? 😚
Myśle, ze jesteśmy na dobrej drodze w końcu… 💜 wiekszosc badań już zrobionych:) posiewy, hormony itd. Jutro idę jeszcze na krzywa cukrowa i insulinowa. Jeśli posiewy wyjdą w normie za miesiąc sono hsg 😌😅 czekam jeszcze kilka dni na wyniki chlamydii itp. Jestem pozytywnie nastawiona na ten rok… chociaż martwię się obecna sytuacja u naszych sąsiadów :(( strach
 
I co Irenka dowiedziałaś się coś nieco o wynikach? Kiefy masz jakąś konsultacje? 😚
Myśle, ze jesteśmy na dobrej drodze w końcu… 💜 wiekszosc badań już zrobionych:) posiewy, hormony itd. Jutro idę jeszcze na krzywa cukrowa i insulinowa. Jeśli posiewy wyjdą w normie za miesiąc sono hsg 😌😅 czekam jeszcze kilka dni na wyniki chlamydii itp. Jestem pozytywnie nastawiona na ten rok… chociaż martwię się obecna sytuacja u naszych sąsiadów :(( stra
 
Do góry