reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
Dziewczyny trzymam kciuki za piękne bety :)

@Wiktorka88 O jak sobie tlumaczysz ten ból brzucha i kłucia? U mnie tez 10 dni do @ co najmniej, bo ostatni cykl miałam wyjątkowo długi, a też wczoraj bolał mnie brzuch okresowo i dziś podobnie. Jeszcze wczoraj tak mnie swedzial sutek jeden, że w kościele wystac nie mogłam, żeby się nie tykac :D
Nie tłumacze, w poprzednim cyklu miałam biochemiczna wiec może coś tam się jeszcze "naprawia". Do wczoraj bylam na 100% pewna że się udało. Dziś zaczęły mi się mdłości, zawsze jest mam przed @. Od przyszłego cyklu przestajemy się starać na jakiś czas więc w sumie nie myślę o tym, nie nastawiam się.
 
reklama
Hej Dziewczyny! :) mam 26 dc. Testy ciążowe wychodzą pozytywnie... :) blada druga kreska, ale ciemniejsza niż 2 dni temu. Chciałam się Was doradzić kiedy robić betę z krwi???
Możesz już lecieć na betę! Trzymam kciuki!
Hej dziewczyny. Powtórzyłam dzisiaj test, dwa zrobiłam. Pinka o czułości 10 i pre test o czułości 25. Obydwa negatywne wiec wczorajszego plusa odbieram jako przykry żart. Dopiero po godzinie na pniu pojawiła się druga jasna kreska a na pre teście cień, ale nie liczę na nic pozytywnego jednak. Dzisiaj kreski powinny być ciemniejsze a nie odwrotnie. Pójdę dziś na betę bo zwariuje chyba
emoji22.png
emoji22.png
poza tym mam wrażenie, ze za chwile zacznie się @

@Moni8989 gratuluje
emoji846.png
Mimo wszystko trzymam kciuki i wierze, że się udało!
Co Wy na to? Wkręcam sobie? Może to tylko linia kontrolna, bo Widoczne tylko pod kątem z góry słabo i test z allegro
Jest druga! Leć na betę i nie będzie wątpliwości! Trzymam kciuki!
dziewczyny jak to jest? w końcu ten duphaston blokuje owu czy nie? co w przypadku gdy np owu wystąpi w 25 dniu cyklu? duphaston w momencie odstawienia go w 25 dc wywoła miesiączkę i z zagnieżdzenia nici? czy po prostu zapłodnione jajeczko się zagnieździ i mimo odstawienia duphastonu @ nie wystąpi?
No niby nie blokuje, ale jeśli ma się nie domoge progesteronu to odstawienie może ale nie musi grozić poronieniem. Ja zawsze w dzień następny po ostatniej tabletce robię test, a niektóre dziewczyny test z krwi dla pewności. Duphaston powinno się brać 2-3 dni po owulacji. Ja zawsze na monitoringu miałam czekać aż doktor potwierdzi pęknięcie. Więc z tego wynika, że jakieś znaczenie ma branie po a nie w trakcie czy przed.
 
Jest druga! Leć na betę i nie będzie wątpliwości! Trzymam kciuki!

Jutro rano powtórzę test, jeśli będzie jakiś cień to po pracy pojadę na betę
 
@Moni2791 widać kreseczke , ja też robiłam te testy i moja pierwsza była o wiele bledsza. Zobacz fotkę dla porównania. Po cichu gratuluję:)
 

Załączniki

  • 20180419_185718.jpg
    20180419_185718.jpg
    651,2 KB · Wyświetleń: 101
Z tego co jest na ulotce i co pisały dziewczyny na innym forum duphaston nie blokuje owulacji ,bo jest syntetyczny a luteina blokuje, zresztą na ulotce jest napisane ,że nie blokuje ;)
W moim przypadku musiał blokowal na pewno. Brałam go rok cykle ładne co 28dni.od 16do25dc. Potem odstawiłam na monitoringu wyszło owulacja około 21dc cykle się wydłużyły jeszcze gorzej. Teraz miałam owulację jeszcze później okolo35dc. Może gdybym go nie brała go szybciej by się udało długie cykle nie zawsze oznaczają cykle bezowulacyjne. Lekarz z góry założył że mam owulację 14dc.
 
W moim przypadku musiał blokowal na pewno. Brałam go rok cykle ładne co 28dni.od 16do25dc. Potem odstawiłam na monitoringu wyszło owulacja około 21dc cykle się wydłużyły jeszcze gorzej. Teraz miałam owulację jeszcze później okolo35dc. Może gdybym go nie brała go szybciej by się udało długie cykle nie zawsze oznaczają cykle bezowulacyjne. Lekarz z góry założył że mam owulację 14dc.
no ja póki co mam przepisany duphaston na uregulowanie cykli, niby gin powiedział że tak z dwa cykle i zobaczymy póżniej czy mam owu. ale ja oczywiście niecierpliwa:( dzisiaj 26 dc, jeden dzień po odstawieniu duphastonu, i biel na teście z rana :( smuteczek, a wg temp obstawiałam owu w okolicach 12 dc (na usg w 8dc dominujących pęcherzyk był)
 
reklama
Do góry