reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
no ja póki co mam przepisany duphaston na uregulowanie cykli, niby gin powiedział że tak z dwa cykle i zobaczymy póżniej czy mam owu. ale ja oczywiście niecierpliwa:( dzisiaj 26 dc, jeden dzień po odstawieniu duphastonu, i biel na teście z rana :( smuteczek, a wg temp obstawiałam owu w okolicach 12 dc (na usg w 8dc dominujących pęcherzyk był)
No właśnie ale ty wiesz mniej więcej kiedy masz owulację ja nigdy nie wiedziałam czyli dobrze że go zażywasz bo pomaga:)nie w każdym przypadku zdaje egzamin w moim nie zdal
 
reklama
Hej :)witam się w 25 dc. Wczoraj nie wytrzymałam popoułudniu, zrobiłam test . Z rozcieńczonego moczu, bo popołudniu i o czułości 25. I wyszło mi coś podobnego jak u
@Stonkabiedronka :) jutro z rana powtórka i testem o większej czułości. Wolę się narazie nie nakręcać. @ForgetMeeNot ta druga kreska jest bardzo widoczna i na pewno nie wzięła się znikąd. Trzymam kciuki za betę :)
 
Ja już po becie. Wyniki po 15
Trzymam kciuki. Moglas zrobic test tej samej firmy, na ktorej wczoraj wyszla ci kreska i zobaczyc, czy jest ciemniejsza. Mowie, ja tez mialam jazdy z testami, jexen pozytywne, inne nie, a beta wyszla :) trzyman kciuki! Tym bardziej, ze u Ciebie to nie cien ciena, a wyrazna kreska :*
 
@ForgetMeeNot trzymam kciuki za betę!!! Czuje ze tobie wyjdzie. Bo jak to ten jeden test wytłumaczyć

Za wszystkie was trzymam ♥️

Zrobiłam przed chwila test i biel. Niestety nie z porannego moczu wiec zrobię jeszcze jutro z porannego i później będę czekać na @.
 
Ten co mi pokazał kreskę to był Pink Test i nigdy go nie zrobie. Ale po około godzinie test DOZ i pre test tez pokazały lekka kreskę... wiem, ze się nie liczy po czasie ale wcześniej żaden tak mi nie pokazywał [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22] No nic...
 
reklama
Ten co mi pokazał kreskę to był Pink Test i nigdy go nie zrobie. Ale po około godzinie test DOZ i pre test tez pokazały lekka kreskę... wiem, ze się nie liczy po czasie ale wcześniej żaden tak mi nie pokazywał [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22] No nic...
No niestety, mi po czasie baaardzo duzo testow pokazalo kreske, a @ przychodzila.
Ale z tym pink testem to naprawde dziwne, bo to byla wyrazna kreska. No musial byc wadliwy...
 
Do góry