Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
A gdzie chodzisz do laboratorium?ja w Malborku tym przy dworcu Bross czy jakos tak sie nazywa.Trzymam za was kciuki dziewczynyTo w laboratorium do którego najczęściej chodzę jest taka bardzo miła kobitka.Bo w drugim labo to tragedia.
![]()
Czekam w kolejce. Dawno takiego stresu nie było.
No widzisz Fleur. Ja mam cykle 32 dniowe a dzisiaj mi wybił 44 dzień. @ nie ma a testy negatywne
Dziękuję Kochana za kciuki@Fleur86 Trzymam kciuki za ciebie![]()
oczywiście byłabym najszczesliwsza na swieciePrzykro mi bardzo....hej możecie mi zmienić w tabelce 11 cs( nastepna @ 28.04 a już myslalam ze cos będzie choć nienastawialam się na to zastanawiam się czy już calkiem nie odpuscic kurcze już niewiem co może być nietak niby wszystko ok a jednak nie już 11 cykl staran a tak naprawdę od 4 lat się niezabezpieczamy i do tej pory nic
U mmie migreny dzień pierwszy... obudziłam się z bólem już, a to oznacza, ze tabletka juz nijak nie pomoze...@Stonkabiedronka kciuki trzymam ! mocno !
W Bielsku też pogoda nie za ciekawa.. niby nie pada ale wiatr, ponuro, nieciekawie.. jutro podobno będzie lepiej. Dla mnie migreny dzień drugi.
Doczekalam sie.. 1 dc
Czas na badania!
Przykro mi bardzo....
@Ilma , @klaudka.22 , @Stonkabiedronka @Fleur86 - Trzymam mocno kciuki
Uciekłam na Grudniowe mamy, ale będę was czytać i oczywiście kibicować. I jak co to będę się odzywać i zarażać.
Właśnie w Brussie na dworcu nie przyjemne te kobiety. Na Mickiewicza jest przeważnie jedna i taka przyjemna, porozmawia i w ogóle.A gdzie chodzisz do laboratorium?ja w Malborku tym przy dworcu Bross czy jakos tak sie nazywa.Trzymam za was kciuki dziewczyny
Tez zauważylam ze te panie sa bardzo humorzaste.raz bywaja miłe innym razem nieprzyjemne.chcialam isc tam na Mickiewicza ale kurczu tu mam blizej do autobusu i pociagu.Właśnie w Brussie na dworcu nie przyjemne te kobiety. Na Mickiewicza jest przeważnie jedna i taka przyjemna, porozmawia i w ogóle.![]()