reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
Hej to znowu ja. [emoji5] Czekam na wizytę 18lipca. Chciałam zapytać Was czy miałyście problemy z guzkami w piersiach ? Ja miałam wycofanego operacyjnie jednego i okazało się, ze to włókniak, drugiego wlokniaka usunęli mi poprzez specjalny zabieg biopsji i „wyssali „ go przy badaniu. Teraz prawdopodobnie mam5t4d i moje piersi powiększyły się znacząco, zaczynaja bolec i wyczuwam sobie znów jakieś zgrubienia. Czy ktoś miał problem z wlokniakami ?
Ja mam guzka niezłośliwego, idę na usunięcie pod koniec lipca. Też najbardziej jest wyczuwalny przed @.

Przepisałam wizytę na 6 sierpnia. Będzie albo monitoring albo potwierdzenie ciąży [emoji6] a na razie 16dc i działamy dalej [emoji16]
 
Ja mam guzka niezłośliwego, idę na usunięcie pod koniec lipca. Też najbardziej jest wyczuwalny przed @.

Przepisałam wizytę na 6 sierpnia. Będzie albo monitoring albo potwierdzenie ciąży [emoji6] a na razie 16dc i działamy dalej [emoji16]

Ok przed okresem tez stawały się bardziej wyczuwalne, ale pytam czy ktoś był w ciąży i czuł je tez o wiele bardziej niż zawsze ? Ja potwierdzenie ciąży u lekarza będę miała w przyszłym tygodniu, na razie tylko test i brak miesiączki.
 
Ok przed okresem tez stawały się bardziej wyczuwalne, ale pytam czy ktoś był w ciąży i czuł je tez o wiele bardziej niż zawsze ? Ja potwierdzenie ciąży u lekarza będę miała w przyszłym tygodniu, na razie tylko test i brak miesiączki.
Myślę, że czujesz je dużo mocniej ze względu na zmiany hormonalne, które teraz w Tobie zachodzą, podobnie jak przed @.
 
@paulina1994 wiem dlatego idę do innego ;)
U mnie 12 dc śluzu plodnego jeszcze nie ma owu prawdopodobnie za 3 dni ale dziś zaczynamy działać bo jutro mąż może wyjechać i wrócić dopiero w piątek albo w czwartek jak się uda (mam nadzieję że wróci w czwartek akurat w owu) ;)
 
Śluz z plodnego stał się biały jak przed @, do tego coraz mocniej czuję że dostanę @. Tak właśnie działa pojscie na betę. :p
 
Ok przed okresem tez stawały się bardziej wyczuwalne, ale pytam czy ktoś był w ciąży i czuł je tez o wiele bardziej niż zawsze ? Ja potwierdzenie ciąży u lekarza będę miała w przyszłym tygodniu, na razie tylko test i brak miesiączki.

Ja miałam jeszcze przed pierwszą ciąża i w ciąży mi się powiększył, ale to normalne, przez hormony. Parę miesięcy po porodzie wrócił do poprzedniej wielkości. Niestety mam go nadal, nikt mi nie proponował usuwania, tylko cały czas obserwacja i usg co pół roku...
 
Śluz z plodnego stał się biały jak przed @, do tego coraz mocniej czuję że dostanę @. Tak właśnie działa pojscie na betę. :p
Trzymam kciuki!

U mnie jest jakaś suchota.. Brak sluzu.
Dzwignelam dziś w pracy ciężar i strasznie brzuch mnie rozbolal.. Ja mimo wszystko umowie dzis wizyte do gina bo pewnie z miesiac poczekam
 
reklama
Ja miałam jeszcze przed pierwszą ciąża i w ciąży mi się powiększył, ale to normalne, przez hormony. Parę miesięcy po porodzie wrócił do poprzedniej wielkości. Niestety mam go nadal, nikt mi nie proponował usuwania, tylko cały czas obserwacja i usg co pół roku...
Mi też na początku mówił onkolog żeby nie ruszać a ostatnio sam zaproponował wycięcie, bo po co sprawdzać co chwilę [emoji6]
 
Do góry