reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Ja po wizycie. Przede wszystkim, mam mega pozytywne wrażenie, lekarka konkretna, ale miła.

Powiedziała, żeby nie przyklejając sobie jeszcze łatki niepłodności, ale rozumie, że chcemy działać. Zbadała mnie ginekologicznie i zrobiła szybkie USG, powiedziała, że wszystko zwiastuje owulację w środę/czwartek. U mnie wszystko ok. Kazała koniecznie powtórzyć badanie męża, bo na razie to tam widzi problem. W środę jadę jeszcze do niej na monitoring, żeby zobaczyć jak pęcherzyk rośnie, ale powiedziała, że na razie nie daje niczego na pęknięcie (chociaż wdl niej pęka), polo M. nie powtórzy badań.

Od razu kazała też zrobić badania na toksoplazmozę i różyczkę, ale w sumie nie wiem po co [emoji16] zrobiłam, wyniki jutro. Jestem mega pozytywnie nastawiona i cieszę się, że działamy [emoji4]
 
reklama
Byłam na weekend nad morzem troszkę oderwać się od domu, pracy i starań. Jak wracaliśmy już do domku w niedziele to byliśmy świadkami wypadku motocyklowego. Kobieta mocno ucierpiała. ja wzywałam pogotowie mój M ogarniał ruch. Kobietę zabrał helikopter, powiem Wam że nie mogę przestać o tym myśleć...
Bardzo chciałabym wiedzieć co z nią, nie ma żadnych informacji w necie poza zwykłymi notatkami o wypadku...
 
Ostatnia edycja:
Mam dziś 15 dc. Aplikacje pokazują, że owu ma być 11/08
Testy prezentują się tak:
Zielony najstarszy na i potem kolejny z każdego dnia do dziś.
Zastanawiam się czy owu już była na zielonym teście, czy jest taka różnica, bo test z innej firmy...
Zobacz załącznik 885476
 
IMG_6206.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6206.JPG
    IMG_6206.JPG
    285,3 KB · Wyświetleń: 234
Ja po wizycie. Przede wszystkim, mam mega pozytywne wrażenie, lekarka konkretna, ale miła.

Powiedziała, żeby nie przyklejając sobie jeszcze łatki niepłodności, ale rozumie, że chcemy działać. Zbadała mnie ginekologicznie i zrobiła szybkie USG, powiedziała, że wszystko zwiastuje owulację w środę/czwartek. U mnie wszystko ok. Kazała koniecznie powtórzyć badanie męża, bo na razie to tam widzi problem. W środę jadę jeszcze do niej na monitoring, żeby zobaczyć jak pęcherzyk rośnie, ale powiedziała, że na razie nie daje niczego na pęknięcie (chociaż wdl niej pęka), polo M. nie powtórzy badań.

Od razu kazała też zrobić badania na toksoplazmozę i różyczkę, ale w sumie nie wiem po co [emoji16] zrobiłam, wyniki jutro. Jestem mega pozytywnie nastawiona i cieszę się, że działamy [emoji4]

Czuć twoje pozytywne nastawienie po tej wizycie. Trzymam kciuki za dalszą walkę o ciążę :) Będzie dobrze.
Mu ciebie owu tak szybko, to super [emoji173]️ u mnie póki co testy blade więc daję sobie max. tydzień
 
Czuć twoje pozytywne nastawienie po tej wizycie. Trzymam kciuki za dalszą walkę o ciążę :) Będzie dobrze.
Mu ciebie owu tak szybko, to super [emoji173]️ u mnie póki co testy blade więc daję sobie max. tydzień
Dziękuję, powiem Ci, że jestem mega pozytywnie nastawiona, chociaż M. trochę zrzedła mina, bo chyba naprawdę boi się, że to z jego winy... Ale jestem dobrej myśli i mam wrażenie, że to TEN lekarz [emoji846]

A Ty już działaj, mimo, że testy blade [emoji3]
 

Nigdy nie porównuj testów innych firm, a nawet z innych partii potrafią reagować bardzo rożnie [emoji6]
Odrzuć zielony i rób dalej [emoji6]
Ja bym tak zrobiła [emoji6]


U mnie 9dc
I powoli zaczyna sie dziać, śluz, jajniki, i testy ciemnieją [emoji6]
Za chwile działania i potem czekanie, nienawidzę tego okresu [emoji17]

Kciukasy za wszystkie [emoji8][emoji1307]
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie śluz już kremowy [emoji1307] teraz pozostaje czekać aż zacznie być rozciągliwy [emoji1307]

@Ka.2606 niestety M. chodzi teraz na popołudniówki a ja na rano, więc się mijamy trochę. Weekend mamy wolny to może podziałamy.
 
Do góry