• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dokładnie pięknie napisane :( . Ja również życzę żeby wszystko dobrze u niej było ..... .człowiek się cieszy jak zobaczy upragnione dwie kreski na teście a u lekarza albo zobaczy swoją malutka fasolkę.... albo ciążę biochemiczna . pozamaciczna. Itd.Ja tego nie zrozumiem ile kobiet się latami stara i nic a te które zabijają szybko zajdą :( czasem płakać się chce :(
Dokładnie....takie to niekiedy niesprawiedliwe. ☹ Ale trzeba walczyć! Nie poddawać się. ✊ uda się nam ❤
 
reklama
Dziewczyny teraz normalnie zawał dostałam... Sprzątam łazienkę i tak myślę a sprawdzę ile ważę. Wchodzę na wagę a tu 10 kg więcej szczena mi opadła. Mam to stara zwykła wagę. Poruszałam wskazówkami i znowu się zaważyła wyszło 10 kg mniej czyli waga ta która miała miesiąc temu. Normalnie szok przeżyłam. Chyba muszę ją wywalić do kosza.
Agatka może się źle wazylas:-D
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--556341791.jpeg_1538255559724.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--556341791.jpeg_1538255559724.jpeg
    51,6 KB · Wyświetleń: 107
Śniło mi się ze Gosia napisała ze na wczorajszym USG byl już zarodeczek. Oby sen sie sprawdził. Czym predzej przyszlam zajrzec na forum ale widzę cisza.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry