reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
@Migdalove trzymam mocno kciuki i czekam na wynik jak na swoj ;)
@Fanka Kadry gratulacje i ciesze sie, ze wszytko sie dobrze zaczelo ;)

Ja jestem po nocy na sorze :/ wszedzie swinska grypa... U mnie byla biegunka wymioty bol gardla temperatura... Dostalam antybiotyk i juz jestem w domu.

Co do porodow, ja juz przestalam sie nakrecac po tym jak kolezanka chodzila ze mna caly czas na wizyty i wczoraj jak bylam w szpitalu telefon, ze ona pietro nizej urodzila :o okolo 34tygodnia.
Byla chora na ta grype 3 tygodnie. Przeszło,ale po badaniach zdecydowali o cc na cito w nocy, bo bylo cos z przeplywami i jej cisnieniem. Nie miala nawet czasu na szok. Maly 2kg i zdrowy uff.
Wszystko moze byc roznie, a juz na bank nie da sie nic zaplanowac :p

Ja sie tak boje chorobska, bo pozniej miesiacami mam kaszel :/ mam nadzieje, ze teraz szybko mi przejdzie.
 
Liczba nie strasz ! Ja id dziś na antybiotyku co prawda dziecieca dawaka ale może pomoże. Liczę, że szybko przejdzie. Bardzo boje sie o maluszka :(
Migdalove trzymam kciuki
 
Mała Antosia,bo mam córeczkę wazyla 1500g, potem schudła do 1300 a teraz waży 2100g :) czujemy się dobrze i dzięki Bogu jesteśmy zdrowe
Super! rewelacyjne wiadomosci :) bardzo sie ciesze ze wszystko ok. czytajac takie historie i ja czuje sie pewniej ze jestem na etapie w ktorym i moj maluch ma duze szanse.
 
@Migdalove a ja Ci powiem ze jakos ze spokojem czekam tym razem na twoja bete. zawsze bylam tak nakrecona a dzis pelne opanowanie jakby to byla oczywista oczywistosc:)
ja mam nadzieje ze termometr fluidki na Ciebie przerzucil :)
 
reklama
Hej kochane dawno mnie tu nie było. Dziś po polowkowych badaniach. Maleństwo zdrowe. Wszystko ok. Ma 394 gramy. Córcia. Druga cora. Hehe cieszymy się bardzo!! Troszkę mnie martwi moje łożysko bo mam nisko na przedniej ścianie. Lekar ki mówił że u 95 % kobiet podnosi się wraz z dzieckiem. Więc jestem dobrej myśli!!! U nas aktualnie 21 tydzień. W 11 tygodniu całkowicie ustąpiły wymioty i mdłości. Teraz to cieszymy się z ruchów!! I z naszego małego cudu!!



Czy łożysko sie podnioslo??
Bo tez tak mam i bardzo mnie to martwi
 
Do góry