reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
@MalaMi24 co to za koleżanka... [emoji33]

@Magdalena2991 jeśli ten spadek to zagniezdzenie to poczekaj kilka dni i jak będzie @ to testuj znowu [emoji4]

Ja teraz przed @ tonęłam w śluzu i co, przyszła małpa. Ale za to przed obiema ciążami nie zaobserwowałam czegoś takiego, dopiero w późniejszym etapie więc śluz to nic wymiernego [emoji4]
 
@MalaMi24 co to za koleżanka... [emoji33]

@Magdalena2991 jeśli ten spadek to zagniezdzenie to poczekaj kilka dni i jak będzie @ to testuj znowu [emoji4]

Ja teraz przed @ tonęłam w śluzu i co, przyszła małpa. Ale za to przed obiema ciążami nie zaobserwowałam czegoś takiego, dopiero w późniejszym etapie więc śluz to nic wymiernego [emoji4]
Moja była przyjaciółka... która potem była koleżanka a teraz znam ja z widzenia..
 
Dziękuję:) A Ty jak się czujesz? Ty już bliżej niż dalej :) Jak synek? ❤
dobrze sie czuje :) sa typowe dolegliwosci ciazowe jak na tym etapie raczej normalne.
moja cukrzyca lekko swiruje na koniec.. zaczela sie opuchlizna za tydz mam badania przed wizyta lekarz sprawdza nerki czy dobrze dzialaja czy opuchlizna to tylko zaburzony uklad limfatyczny. oprocz ciaglego klucia sie na cukier ciagle mierze cisnienie... sterta lekow, anemia wiec zelazo biore.
a synek bardzo dobrze. juz za 2 dni usg 3 trym. tylko tym zyje :p
wazyl tydzien temu 2400g wg usg i jest powyzej 90 centyla. ale moze troszke usg sie myli? :p
 
Cześć Dziewczyny:) Miło, ze o mnie pamiętacie...
@Maliina Nie przeszłam na tamto forum. Nie podobało mi się tam i zaglądam tu do Was :*

U nas wszystko w porządku;) prawdopodobnie noszę pod sercem córeczkę z czego bardzo się cieszę, bo będziemy mieli parkę [emoji173]
Jutro wg prenatalnych zaczynam 18 tydzień [emoji173]
A co u Was Dziewczyny? :)

Hej hej [emoji8][emoji8] ciesze sie ze wszystko u was dobrze [emoji8][emoji8]
No i gratuluje córeczki [emoji8]
 
O tak właśnie, moja koleżanka raz mi powiedziała z widocznie nie będzie nam dane zostać rodzicami. Udalo jej się zajść w ciążę w 1 cyklu starań i z taka premedytacją mi powiedziała widzisz tak się to robi.. myslalam, że mi serce pęknie. Teraz już tego staram się nie brać do siebie. Uda nam się zobaczysz :-)
Sorry ale takiej to bym w..... dała!
 
dobrze sie czuje :) sa typowe dolegliwosci ciazowe jak na tym etapie raczej normalne.
moja cukrzyca lekko swiruje na koniec.. zaczela sie opuchlizna za tydz mam badania przed wizyta lekarz sprawdza nerki czy dobrze dzialaja czy opuchlizna to tylko zaburzony uklad limfatyczny. oprocz ciaglego klucia sie na cukier ciagle mierze cisnienie... sterta lekow, anemia wiec zelazo biore.
a synek bardzo dobrze. juz za 2 dni usg 3 trym. tylko tym zyje :p
wazyl tydzien temu 2400g wg usg i jest powyzej 90 centyla. ale moze troszke usg sie myli? :p

Och.. taki fajny klocuszek bedzie ❤ tylko mam nadzieję, że nie za duży żeby poród był w miarę lekki ;)
No i mam nadzieję, że ta opuchlizna okaże się niczym strasznym :*
 
reklama
Do góry