reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Jejjjjjjjjjjj ale słodziak! Nowy kociak?
Aż 4 nowe. :D

Hej kochane? Jak tam dajecie radę z tymi upalami? Ja w tym cieple i z @ zwariuje niedługo [emoji58] jutro mam w planie porobić badania, mam nadzieje ze się uda i coś będę wiedziała
Mi tam taka pogoda odpowiada ale przy @ jest już nie ciekawie.
W sąsiednim powiecie przeszła potężna wichura a w jednej miejscowości utworzyła się trąba powietrzna... Tych wiatrów boję się najbardziej podczas burz...
 
Dziewczyny mam pytanie za 100 punktów,
Jeżeli mam temperaturę nad ranem kolo 37.4 ale to przez infekcje, czy wpływa to jak kolwiek na owulacje?
Wczoraj robilam test owulacyjny 8dc i on sie podbarwil gdzie nie przewidywalam tego bo od poczatku roku cos sie stalo mi z okresem i mam strasznie nieregularny i cykle mam od 35 do 45 dni...
Wczoraj lezalam z temperatura dzis rano na wykresie skoczyla bardzo duzo i ten test, dalo mi do myślenia
Co do tych cykli staramy się znaleźć przyczynę z moja doktor
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie za 100 punktów,
Jeżeli mam temperaturę nad ranem kolo 37.4 ale to przez infekcje, czy wpływa to jak kolwiek na owulacje?
Wczoraj robilam test owulacyjny 8dc i on sie podbarwil gdzie nie przewidywalam tego bo od poczatku roku cos sie stalo mi z okresem i mam strasznie nieregularny i cykle mam od 35 do 45 dni...
Wczoraj lezalam z temperatura dzis rano na wykresie skoczyla bardzo duzo i ten test, dalo mi do myślenia
Co do tych cykli staramy się znaleźć przyczynę z moja doktor
Tak na prawdę na przesunięcie owu może wpłynąć wszystko. Nawet ta pogoda, która teraz mamy może rozregulowac cykl więc infekcja tym bardziej.
 
Do góry