reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 252 49,4%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    510
reklama
Hej kochane, ostatnie moderatorki tego wątku to chyba były @martoosia04 i @Maliina o ile się nie mylę. Mam pytanie odnośnie moderacji, chciałabym przejąć moderowane tego wątku, żeby i ta pierwsza strona była na bieżąco odświeżana. Czy były byście za tym? Pytanie kieruje i do dotychczasowych moderatorek i w ogóle do wszystkich dziewczyn. :)

Jestem za :) zwłaszcza ze dawno nie odswiezalysmy tabelki :p
 
W pokoju u dzieci panele rosną :D już się nie mogę doczekać urządzania chociaż nie mam żadnego pomysłu na ich pokój. Na razie pokój Aleksa i Mai. Kolor ściany (bo tylko jedna będzie w kolorze) też wybrany. Dodatki pewnie kupię u żony szefa mojego męża bo ona całą rupieciarnie ma taki dupereli do domu [emoji23]
IMG_20190703_210242.jpeg
 
Kochane moje - aktualizuję tabelkę! :) Piszcie mi swoje dane do tabelki (jakie to dane znajdziecie na pierwszej stronie). :)
 
U mnie taka sytuacja, jeżeli jutro bedzie znowu wzrost to pójdę zrobić bete. W sobotę mam wesele a w poniedziałek wyjeżdżam na wakacje wiec wolałabym wiedzieć wcześniej [emoji3526][emoji3526]

Mam nadzieję ze to będzie szczęśliwy cykl
Screenshot_20190704_111511_pl.ovufriend.app.jpeg
 
U mnie taka sytuacja, jeżeli jutro bedzie znowu wzrost to pójdę zrobić bete. W sobotę mam wesele a w poniedziałek wyjeżdżam na wakacje wiec wolałabym wiedzieć wcześniej [emoji3526][emoji3526]

Mam nadzieję ze to będzie szczęśliwy cykl Zobacz załącznik 994055
Bardzo trzymam kciuki kochana! :) Pamiętaj tylko, że zagnieżdżenie może odbyć się równie 12 dpo i nawet nie musi być widocznego spadku na wykresie. Życzę Ci aby ten cykl był juz tym szczęśliwym! :)
 
Boli mi brzuch a piersi od owulacji, a na okres za wczesnie jak widzisz, robilam dzis rano test to bylo widac cien kreski ale nie biore tego do siebie, juz tyle cieni sie na oglądałam ze mam dość. Przy nadziei trzyma mnie to ze tempka poszla dzis w górę, nie duzo ale jednak [emoji6]
Bardzo trzymam kciuki kochana! :) Pamiętaj tylko, że zagnieżdżenie może odbyć się równie 12 dpo i nawet nie musi być widocznego spadku na wykresie. Życzę Ci aby ten cykl był juz tym szczęśliwym! :)
 
reklama
Boli mi brzuch a piersi od owulacji, a na okres za wczesnie jak widzisz, robilam dzis rano test to bylo widac cien kreski ale nie biore tego do siebie, juz tyle cieni sie na oglądałam ze mam dość. Przy nadziei trzyma mnie to ze tempka poszla dzis w górę, nie duzo ale jednak [emoji6]
Niech się pnie w górę! :) U mnie owulka chyba była w 26dc. ;)
 
Do góry