reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Help.....odebrałam męża wyniki i ma podwyższona liczbę leukocytów???
W moczu, w krwi? Bardzo podwyższone?

Podwyższone leukocyty
Gdy leukocytozy są podwyższone, mówi się o leukocytozie. Podwyższony wynik białych krwinek nie musi świadczyć o chorobie, zdarza się na przykład po wysiłku fizycznym, po posiłku, czy w silnym stresie, pojawia się także pod koniec ciąży w okresie połogu.

Zdarza się jednak, że podwyższony poziom leukocytów utrzymuje się lub liczba białych krwinek jest naprawdę duża. Może to świadczyć o infekcji wirusowej, bakteryjnej czy pasożytniczej. Zwiększoną ilość leukocytów obserwuje się także po oparzeniach, po urazach, po operacjach, a nawet po zawale serca.

Podwyższona ilość leukocytów może być także wynikiem nieprawidłowej reakcji układu immunologicznego, co ma miejsce w przypadku alergii, chorób immunologicznych, przewlekłych chorób zapalnych. Nadmierna, nieadekwatna produkcja leukocytów towarzyszy chorobom przebiegających z nadmierną, nieadekwatną do sytuacji produkcją leukocytów , tzw. choroby rozrostowe szpiku, przykładem jest białaczka.
Więcej: Link do: W badaniu krwi masz podwyższone lub obniżone leukocyty? Sprawdź, o czym to świadczy
 
reklama
Ja jestem na etapie wywoływania miesiączki duphastonem od poniedziałku i jak na złość tym razem nie czuje ani bólu piersi, ani skurczy macicy i boje się ze nie pojawi się na czas i ze moje hsg się przesunie dr wspominał ze przyjeżdża zrobić mi badanie przed lotem wiec boje się ze nie będzie go w kraju. Może się uda ... ale coś nie sadze.
Bo duphaston niweluje oznaki PMSu czyli ból piersi czy ból brzucha. :)
 
W moczu, w krwi? Bardzo podwyższone?

Podwyższone leukocyty
Gdy leukocytozy są podwyższone, mówi się o leukocytozie. Podwyższony wynik białych krwinek nie musi świadczyć o chorobie, zdarza się na przykład po wysiłku fizycznym, po posiłku, czy w silnym stresie, pojawia się także pod koniec ciąży w okresie połogu.

Zdarza się jednak, że podwyższony poziom leukocytów utrzymuje się lub liczba białych krwinek jest naprawdę duża. Może to świadczyć o infekcji wirusowej, bakteryjnej czy pasożytniczej. Zwiększoną ilość leukocytów obserwuje się także po oparzeniach, po urazach, po operacjach, a nawet po zawale serca.

Podwyższona ilość leukocytów może być także wynikiem nieprawidłowej reakcji układu immunologicznego, co ma miejsce w przypadku alergii, chorób immunologicznych, przewlekłych chorób zapalnych. Nadmierna, nieadekwatna produkcja leukocytów towarzyszy chorobom przebiegających z nadmierną, nieadekwatną do sytuacji produkcją leukocytów , tzw. choroby rozrostowe szpiku, przykładem jest białaczka.
Więcej: Link do: W badaniu krwi masz podwyższone lub obniżone leukocyty? Sprawdź, o czym to świadczy

W badaniu nasienia
 
Zwykle z morfologia bez posiewu....ej z każdej strony coś, zobaczymy co mój guru powie. Gorsze jest mieć wyniki a nie wiedzieć o co chodzi
 
Bo duphaston niweluje oznaki PMSu czyli ból piersi czy ból brzucha. :)

Wieeem, ale zawsze jadnak czułam ze nadchodzi fala grozy [emoji23] ale w sumie wczoraj zjadłam polowe cukierni wiec jest szansa, ze przyjdzie ! Chciałabym być już na innym etapie brać clo i zacząć działać no ale mam nadzieje ze to za chwile się ziści [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa ale liczę ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Razem z mężem staramy się od dwóch cykli ale u mnie wiedziałam ze nie będzie to proste zadanie. PCOS za czasów dzieciństwa i po 10 latach brania hormonów stwierdziliśmy ze to już czas. Jednakże owulacji brak pęcherzyków brak endometrium 2 mm. Z racji endometrium lekarka przypisała mi lamette żeby zacząć brać od 3 dnia cyklu. Póki co czekam na okres który w moim przypadku może wypaść nawet i za 50 lub 60 dni. A później zobaczymy co się stanie. Trzymam za was dziewczyny kciuki i kibicuje żeby każda z nas doczekała się niebawem maleństwa. 😊
 
Do góry