reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Niestety dostałam @, chociaż prawie nic na to nie wskazywalo. Zawsze odkąd mam @ to juz kilka dni przed terminem mialam bóle i juz tabletkę bralam a jak się okres zaczynal to tabletka musiala być podwojna. A teraz to nic nie boli ani przed ani jak sie juz zaczela. Dziwne to, nie wiem co o tym sądzić. wątpię by to bylo od Inofolic Combi.
 
Niestety dostałam @, chociaż prawie nic na to nie wskazywalo. Zawsze odkąd mam @ to juz kilka dni przed terminem mialam bóle i juz tabletkę bralam a jak się okres zaczynal to tabletka musiala być podwojna. A teraz to nic nie boli ani przed ani jak sie juz zaczela. Dziwne to, nie wiem co o tym sądzić. wątpię by to bylo od Inofolic Combi.

Przykry obrót sprawym, ale nie łam się i walcz dalej. Musi być lepiej!
 
@starajaca2018 - przykro mi, ale nowy cykl nowe nadzieje :-)
Powiem Wam dziewczyny, ze w ciazy z synkiem mi test wgl pokazal blada kreske az tydz przed terminem miesiaczki- bylo to 10 dni po owulacji. Taka bylam niecierpliwa ze zrobilam duzo wczesniej. I piersi mnie bolaly wiec podejrzewalam ze to moze byc ciaza.
 
Niestety dostałam @, chociaż prawie nic na to nie wskazywalo. Zawsze odkąd mam @ to juz kilka dni przed terminem mialam bóle i juz tabletkę bralam a jak się okres zaczynal to tabletka musiala być podwojna. A teraz to nic nie boli ani przed ani jak sie juz zaczela. Dziwne to, nie wiem co o tym sądzić. wątpię by to bylo od Inofolic Combi.

Kochana ja w listopadowym cyklu też tak miałam, ze nic nie wskazywalo na @, zero boli okresowych na dniach przed franca, a co najlepsze nawet temperatura zamiast spadac to mi wzrastala i do samego konca trzymała się wysoko z tendencja rosnąca i też bylam już przekonana niemal że się udalo, zwłaszcza ze nie dostalam @ w terminie tylko chyba dwa dni później. Ale jak poszlo to poszlo od razu w tym samym momencie co dostalam @ to tempka poleciała i godzinę później bole brzucha.
Więc doskonale rozumiem twoje zdziwienie. Organizm to naprawdę czasem potrafi robić nas tak w konia ze szok.
 
Niestety dostałam @, chociaż prawie nic na to nie wskazywalo. Zawsze odkąd mam @ to juz kilka dni przed terminem mialam bóle i juz tabletkę bralam a jak się okres zaczynal to tabletka musiala być podwojna. A teraz to nic nie boli ani przed ani jak sie juz zaczela. Dziwne to, nie wiem co o tym sądzić. wątpię by to bylo od Inofolic Combi.
To może być od tego. Ja po pół roku picia inofolicu zaszłam w ciążę.
 
reklama
Do góry