reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
@doomi03 a jak tam u Ciebie? Jak się czujesz? ☺

Hej, a już lepiej dziękuję, zaczynam normalnie funkcjonować :) chociaż czasem (ale poki co i tak rzadko) zdarza sie mdłości i piersi tak bolesne ze wole chodzić w staniku xD przynajmniej mniej bola o ile nie dotykam 😂 ale grunt ze zawroty ustępują. Trochę się z pracą sypie, szefowa mówiła o likwidacji firmy, także zostaną mi l4 do porodu i zasilek macierzyński z zusu.
31 marca ide podejrzeć malucha myślę ze juz z serduszkiem, to będzie 7+0 :) i licze na to że w koncu mi tej wizyty nie odwolaja.
 
Hej, a już lepiej dziękuję, zaczynam normalnie funkcjonować :) chociaż czasem (ale poki co i tak rzadko) zdarza sie mdłości i piersi tak bolesne ze wole chodzić w staniku xD przynajmniej mniej bola o ile nie dotykam 😂 ale grunt ze zawroty ustępują. Trochę się z pracą sypie, szefowa mówiła o likwidacji firmy, także zostaną mi l4 do porodu i zasilek macierzyński z zusu.
31 marca ide podejrzeć malucha myślę ze juz z serduszkiem, to będzie 7+0 :) i licze na to że w koncu mi tej wizyty nie odwolaja.
Super 😘 3mam kciuki za piękne serduszko😙😍
 
Witam, jestem nowa na forum, ale chcialam podzielic sie z Wami dobrymi wiesciami i podniesc na duchu te, ktore staraja sie o malenstwo.
Wszystko jest mozliwe :) Nie naleze juz do mlodziutkich przyszlych mam :D Zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu po badaniu HyCoSy, to dopiero poczatek, ale jestem dobrej mysli, choc na razie podchodze do tego na chlodno.
Trzymam kciuki za starajace sie, nie mozna tracic nadziei 🥰
 
No właśnie tego się boję... co będzie z lekarzami itd. Ale próbowaliśmy...
wszystko się okaże.
Smutne co się dzieje:( i ile czasu to jeszcze potrwa:(

własnie chyba najgorsza jest na niepewność... ile to będzie trwało. :(
my chwilowo wstrzymujemy ze staraniami, chociaż obserwacje normalnie zapisuje w ovufriend. Mam problemy z owulkami, wiec chce przynajmniej wiedziec jak to bedzie wygladalo

ehh cieżke czasy nastaly :/
 
reklama
Witam, jestem nowa na forum, ale chcialam podzielic sie z Wami dobrymi wiesciami i podniesc na duchu te, ktore staraja sie o malenstwo.
Wszystko jest mozliwe :) Nie naleze juz do mlodziutkich przyszlych mam :D Zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu po badaniu HyCoSy, to dopiero poczatek, ale jestem dobrej mysli, choc na razie podchodze do tego na chlodno.
Trzymam kciuki za starajace sie, nie mozna tracic nadziei 🥰
Bardzo pocieszające sa takie wieści 😇😆 jestem miesiąc po hsg i liczę, ze w końcu się uda 😎
 
Do góry