reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Gratuluje [emoji3059] ja długo mowilam, że zostaje przy jednym [emoji1]
Ja tak samo. Zresztą długo mialam skomplikowaną sytuację życiową, schodzenie i rozchodzenie z ojcem młodej, aż w końcu wyszlam z uzależnienia od niwgo i zeszlam się z mężem. 3 lata temu staralismy sie o dizdizę (zła cytologia, cin3, koplospkopia aż w koncu konizacja szyjki poprzez wypalanke pętlą elektryczną. W dodatku straszwniw przez gin, że to mi się może nawrócić etc etc, a od 3,5 roku po zabiegu cytologia 1 albo 2 grupa). Zaszlam w ciaze pod koniec października, no ale niestety cieszylam się tylko miesiąc. W geudniu zabieg, w 8t3d. Zmienilam pracę, wiedzialam że czeka nas długa przerwa w staraniach, do czasu umowy na czas nieokreślony. Ale z perspektywy czasu widzę, że dzięki tej przerwie odpoczęłam, psychicznie doszlam do siebie. Chociaz jak tak patrze na kalendarz, to gdyby nie strata, nasze dziecko mialoby teraz juz prawie 2 latka..
Aj, koniec marudzenia :-) zobacyzmy, cyz wredna @ za 2 tygodnie do mnie zawita.
 
reklama
Ja tak samo. Zresztą długo mialam skomplikowaną sytuację życiową, schodzenie i rozchodzenie z ojcem młodej, aż w końcu wyszlam z uzależnienia od niwgo i zeszlam się z mężem. 3 lata temu staralismy sie o dizdizę (zła cytologia, cin3, koplospkopia aż w koncu konizacja szyjki poprzez wypalanke pętlą elektryczną. W dodatku straszwniw przez gin, że to mi się może nawrócić etc etc, a od 3,5 roku po zabiegu cytologia 1 albo 2 grupa). Zaszlam w ciaze pod koniec października, no ale niestety cieszylam się tylko miesiąc. W geudniu zabieg, w 8t3d. Zmienilam pracę, wiedzialam że czeka nas długa przerwa w staraniach, do czasu umowy na czas nieokreślony. Ale z perspektywy czasu widzę, że dzięki tej przerwie odpoczęłam, psychicznie doszlam do siebie. Chociaz jak tak patrze na kalendarz, to gdyby nie strata, nasze dziecko mialoby teraz juz prawie 2 latka..
Aj, koniec marudzenia :-) zobacyzmy, cyz wredna @ za 2 tygodnie do mnie zawita.
Czasem życie pisze różne scenariusze jak widać, bardzo mi przykro z powodu straty ale trzymam kciuki by wredna @ w tym miesiącu nie przyszła :)
 
Czasem życie pisze różne scenariusze jak widać, bardzo mi przykro z powodu straty ale trzymam kciuki by wredna @ w tym miesiącu nie przyszła :)
Widocznie tak musiało być. Oby @ u nas wszystkich w tym miesiącu nie przyszla. Aż za wyraźne owulacyjne bóle mialam wczorja wiecozrem, a dzisiaj cisza i już cyce lekko pobolewają, jak to zwykle po owu u mnie. Także teraz cierpliwie czekać dwa tygodnie :-) oczywiście bez spiny.
 
Widocznie tak musiało być. Oby @ u nas wszystkich w tym miesiącu nie przyszla. Aż za wyraźne owulacyjne bóle mialam wczorja wiecozrem, a dzisiaj cisza i już cyce lekko pobolewają, jak to zwykle po owu u mnie. Także teraz cierpliwie czekać dwa tygodnie :-) oczywiście bez spiny.
My to kompletnie bez spiny nawet szczerze mówiąc nie wiem kiedy mam dni płodne bo dokaldnie nie pamietam kiedy miałam ostatnia miesiączkę 😁😁 najprawdopodobniej 8 maja wiec owulacja powinna być jakoś teraz nie?bo mam cykle 28 dniowe a kompletnie jej nie czuje
 
My to kompletnie bez spiny nawet szczerze mówiąc nie wiem kiedy mam dni płodne bo dokaldnie nie pamietam kiedy miałam ostatnia miesiączkę [emoji16][emoji16] najprawdopodobniej 8 maja wiec owulacja powinna być jakoś teraz nie?bo mam cykle 28 dniowe a kompletnie jej nie czuje
Jak ostatnia @ 8 maja, a cykle raczej 28 dniowe, to owu powinna być ok 22 maja, licząc na to, że pojawi się okolo 14 dnia cyklu. Zawsze może w jednæ albo drugą stronę się przesunąć :-) wiec u Ciebie pewnie lada moment będzie :-) ale seksy dla pryzjemnosci, bez myślenia o jednym :-)
 
Hej Dziewczyny, u mnie 8 dni do dnia okresu, już pomału odliczam dni do kolejnej serii testowania [emoji28] W tym cyklu mniejsze nadzieje, ale kto wie.

Co u Was, który dc? Czy Któraś teraz testuje?
 
Hej Dziewczyny, u mnie 8 dni do dnia okresu, już pomału odliczam dni do kolejnej serii testowania [emoji28] W tym cyklu mniejsze nadzieje, ale kto wie.

Co u Was, który dc? Czy Któraś teraz testuje?
U mnie 16 dc, czyli 12 dni do testowania, a zapewne albo zatestuję za 10 dni, albo zanim zdążę test zrobić, to wredna @ przyjdzie [emoji23]
 
U mnie 16 dc, czyli 12 dni do testowania, a zapewne albo zatestuję za 10 dni, albo zanim zdążę test zrobić, to wredna @ przyjdzie [emoji23]
Mi miesiączka wypada około 5 czerwca wiec do testowania jeszcze kawałek 😄😄 Hahah ależ to emocje 😂😂 ale nie spodziewam się, że uda sie za pierwszym razem i do tego nie czuje dni płodnych nic a nic a powinno być jakoś teraz bo właśnie dokładnie nie pamietam daty ostatniej mieisiaczki ale mniej więcej jak kojarzę fakty to dni płodne powinnam już mieć
 
reklama
Do góry