reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
A ja tam też czekam na @ ;) Pewnie nadejdzie w przyszłym tygodniu :) Termin na piąteczek. Pewnie dopadnie w czwartek w pracy ;)

No właśnie co jest? Nikt nie testuje?
Wszystkie odliczamy dni do testowanka :-) ja za tydzien w poniedzialek to zrobię. Będzie dzien przed terminen @
 
reklama
Dowiemy się w czerwcu [emoji16] z pierwszą córką udało się za pierwszym strzałem [emoji16][emoji16] najlepsze było to, że mieszkałam w Kanadzie i wróciłam na wakacje i mowie a porobie sobie badania[emoji16][emoji16] a ja odbieram je a Pani mówi do mnie tak ,,No jak na ten tydzień ciazy beta bardzo ładna „ a ja w szoku totalnym [emoji16][emoji16]
O jaaa....zawsze mi się marzyła podróż do Kanady.
 
Ja już raczej odliczam do @. Magazyn podpasek te sprawy...

W cuda już nie wierze ;)

Może kiedyś się uda... z listonoszem :D

Ja też w cuda nie wierzę :-) magazyn podpasek to też mam, zawsze lepiej mieć ze dwa opakowania.
Uda się prędzej niż później. Oby starania nie przeciągnęły się do przyszlego roku, bo osiwieję :-D
A tak na poważnie, to jak już się tam kiedyś uda, to chyba będę chuchać i dmuchać na siebie, po stracie w grudniu 2017, to chyba bede wnikliwie wkladki obserwowac, czy czasem jakieś plamienie się nie pojawia. Wtedy od niby niezwykłego plamienia się zaczęło, no ale niestety.... Mój Aniołek na pewno nade mną czuwa, mocno w to wierzę.
 
Tak ogólnie, to kupilam sobie dzisiaj kaszkė bobovita ryżowo mleczną, waniliową :-D tak jakoś mnie naszło. Pryzpomniałam sobie, że jak córka była mała, to czasami robiłam dwie porcje i razem z nią wcinałam :-) kupa śmiechu wtedy była.
 
Ja nie miałam żadnego plamienia a też poroniłam. Nie ma na to reguły niestety.
Ja też w cuda nie wierzę :-) magazyn podpasek to też mam, zawsze lepiej mieć ze dwa opakowania.
Uda się prędzej niż później. Oby starania nie przeciągnęły się do przyszlego roku, bo osiwieję :-D
A tak na poważnie, to jak już się tam kiedyś uda, to chyba będę chuchać i dmuchać na siebie, po stracie w grudniu 2017, to chyba bede wnikliwie wkladki obserwowac, czy czasem jakieś plamienie się nie pojawia. Wtedy od niby niezwykłego plamienia się zaczęło, no ale niestety.... Mój Aniołek na pewno nade mną czuwa, mocno w to wierzę.
 
reklama
Dziewczyny wczoraj tak strasznie czułam jajnik a dziś mam takie lekkie plamienie, jak to było z tym plamienie implantacyjnym?to jest na wczesnym etapie?zdziwila mnie ta krew dziś
 
Do góry