reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
@IrenaX co u Ciebie słychać?
Cześć Kochana😍 dawno mnie tu nie było 🙄 dziękuje, ze pytasz😘 ale u mnie bez zmian… a właściwie to odpuściłam sobie totalnie… żadnych starań, żadnych badań… teraz urlop wakacje, ale przez ten COVID, człowiek stracił rachubę… non stop, praca, dom… a czas tak pędzi :( za dużo innych spraw na głowie do ogarnięcia :/ :(
 
Hej. Czy któraś z Was jest w stanie powiedzieć jakie efekty daje stymulacja Letrazolem? Pierwszy miesiąc za mną, owu była, zastrzyk dostałam, ale nic z tego. Dziś zaczynam kolejną dawkę. Czy którejś z Was się udało i jak długo to trwało?
 
reklama
Do góry