reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej, @ spóźnia sie juz 4 dzien, zrobiłam test,negatywny. Możliwe że test nie wykryl ? Zorbilam ten test po godzinie 16, test Pink strumieniowy super czuły.
Chodziłam dzisiaj często do łazienki moze był "malowartosciowy" czy jakos tak.
 
reklama
Hej, @ spóźnia sie juz 4 dzien, zrobiłam test,negatywny. Możliwe że test nie wykryl ? Zorbilam ten test po godzinie 16, test Pink strumieniowy super czuły.
Chodziłam dzisiaj często do łazienki moze był "malowartosciowy" czy jakos tak.
Wszystko jest mozliwe, aczkolwiek zamiast powtarzać testy poszłabym na betę na Twoim miejscu. Wiesz kiedy mniej więcej miałas owulację? Bierzesz pod uwagę, ze mogła się opóznić? Dodam, ze tą betę zrobiłabym tak za kilka dni skoro tak czuły test po 4 dniach nic nie wykazał właśnie ze względu na to, ze owulacja mogła się opóznić albo po prostu to nie ten cykl. Trzymam kciuki!
 
Wszystko jest mozliwe, aczkolwiek zamiast powtarzać testy poszłabym na betę na Twoim miejscu. Wiesz kiedy mniej więcej miałas owulację? Bierzesz pod uwagę, ze mogła się opóznić? Dodam, ze tą betę zrobiłabym tak za kilka dni skoro tak czuły test po 4 dniach nic nie wykazał właśnie ze względu na to, ze owulacja mogła się opóznić albo po prostu to nie ten cykl. Trzymam kciuki!

Nie robilam monitoringu owulacji wiec konkretnie nie wiem kiedy byla. Nadal nie mam @.
Wizytę u lekarza mam w poniedziałek juz dawno umówioną.
 
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa 🙂 naczytałam się trochę Waszych historii cieszę się ze jest tak dużo pozytywnych. Mam pytanie do Was o ten ból podbrzusza i krzyża. Czy to rzeczywiście może być oznaka ciąży ?
jakie macie doświadczenia w testach owulacyjnych ?
Z góry dzięki za pomoc 😘
 
Cześć Kobitki? :) co tam u Was? Któraś testuje? Jakieś miłe nowości ? :) ja czekam na @ ...
Ja czekam na prenatalne, 16 marca mam mieć. Rozpłynęłam siė na usg tydzień tmeu, to było 9+6, dzidzi tak slodko rączkami ruszało [emoji3059]

Wszystkim wam dziewczyny się uda, mimo że coś ostatnio pusto tu się zrobiło. Prz3syłam pozytywne fluidy [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Cześć Kobitki? :) co tam u Was? Któraś testuje? Jakieś miłe nowości ? :) ja czekam na @ ...
Hej! Myślę, że tutaj jest cichutko powstały nowe wątki staraczkowe. :) U nas bez zmian oprócz miejsca zamieszkania, wróciliśmy do mojego domu rodzinnego. :) A tobie kochana życzę aby @ nie przyszła tylko pojawiły się ⏸️ :)
 
reklama
Ja czekam na prenatalne, 16 marca mam mieć. Rozpłynęłam siė na usg tydzień tmeu, to było 9+6, dzidzi tak slodko rączkami ruszało [emoji3059]

Wszystkim wam dziewczyny się uda, mimo że coś ostatnio pusto tu się zrobiło. Prz3syłam pozytywne fluidy [emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Pochwal się nam zdjęciem usg! ♥
 
Do góry